Streetview Nijverheidsweg 29 Schagerbrug

Nijverheidsweg 29, 1751 HG Schagerbrug

540 m² Bouwjaar 2011 Label A

Nijverheidsweg 29 is een woonhuis in Schagerbrug, gebouwd in 2011. De woning heeft een woonoppervlakte van 540 m² en een perceel van 3565 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €323.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2011
Woonoppervlakte
540 m²
Perceeloppervlakte
3565 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Nijverheidsweg 29

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nijverheidsweg 29

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Schagerbrug

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

3.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

4.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.5 km
Gezondheid

Apotheek

2.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.7 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

3.7 km
Cultuur

Bioscoop

4.7 km

Buurtinformatie in Schagerbrug

1545 Inwoners
640 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
680 Woningvoorraad
€323.000 Gem. woningwaarde Schagerbrug (woonkern)
67% Koopwoningen
2.355 Inwoners per km²

Locatie van Nijverheidsweg 29

Vergelijkbare woningen in Schagerbrug

Veelgestelde vragen over Nijverheidsweg 29

Wat is de geschatte woningwaarde van Nijverheidsweg 29?

De gemiddelde woningwaarde in Schagerbrug (woonkern) is €323.000. Dat komt neer op circa €598 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nijverheidsweg 29 zich tot de wijk Schagerbrug (woonkern)?

Nijverheidsweg 29 is een woonhuis van 540 m² in de wijk Schagerbrug (woonkern). De buurt telt 680 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.355 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nijverheidsweg 29?

Nijverheidsweg 29 is een woonhuis in Schagerbrug (woonkern), gebouwd in 2011 (15 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Nijverheidsweg 29 vergeleken met de buurt?

Nijverheidsweg 29 heeft 540 m² woonoppervlakte. Het perceel is 3565 m². In Schagerbrug (woonkern) ligt de gemiddelde woningwaarde op €323.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nijverheidsweg 29 en wat betekent dat?

Nijverheidsweg 29 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-16. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Schagerbrug (woonkern)?

De wijk Schagerbrug (woonkern) in Schagerbrug (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.545 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €323.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schagerbrug (woonkern)?

Vanuit Nijverheidsweg 29 in Schagerbrug (woonkern) bereik je: supermarkt op 3.2 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 4.3 km, snelwegoprit op 0.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Schagerbrug (woonkern)?