Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1995
- Woonoppervlakte
- 757 m²
- Perceeloppervlakte
- 1017 m²
Nijverheidsweg 18 is een woonhuis in Schagerbrug, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 757 m² en een perceel van 1017 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €323.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Nijverheidsweg 18
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
3.2 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
4.3 kmSnelweg oprit
0.9 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
3.5 kmApotheek
2.9 kmZiekenhuis
4.7 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
3.7 kmBioscoop
4.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Schagerbrug (woonkern) is €323.000. Dat komt neer op circa €427 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNijverheidsweg 18 is een woonhuis van 757 m² in de wijk Schagerbrug (woonkern). De buurt telt 680 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.355 inwoners per km².
Nijverheidsweg 18 is een woonhuis in Schagerbrug (woonkern), gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Nijverheidsweg 18 heeft 757 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1017 m². In Schagerbrug (woonkern) ligt de gemiddelde woningwaarde op €323.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Schagerbrug (woonkern) in Schagerbrug (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.545 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €323.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Nijverheidsweg 18 in Schagerbrug (woonkern) bereik je: supermarkt op 3.2 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 4.3 km, snelwegoprit op 0.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Nijverheidsweg 18: ziekenhuis op 4.7 km, apotheek op 2.9 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 3.5 km.
Recreatie nabij Schagerbrug (woonkern): restaurant (0.4 km), cafe (0.4 km).
Een woningrapport voor Nijverheidsweg 18 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Schagerbrug (woonkern). Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1995, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.