Streetview Korte Ruigeweg 14 A Schagerbrug

Korte Ruigeweg 14 A, 1751 DE Schagerbrug

260 m² Bouwjaar 2017 Label APLUS

Korte Ruigeweg 14 A is een woonhuis in Schagerbrug, gebouwd in 2017. De woning heeft een woonoppervlakte van 260 m² en een perceel van 1300 m². Het energielabel is APLUS. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €430.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2017
Woonoppervlakte
260 m²
Perceeloppervlakte
1300 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Korte Ruigeweg 14 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Korte Ruigeweg 14 A

Energielabel

Energieklasse
APLUS

Bereikbaarheid in Schagerbrug

Onderwijs

Basisschool

2.1 km
Dagelijks

Supermarkt

3.3 km
Gezondheid

Huisarts

2.1 km
Vervoer

Treinstation

5.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.7 km
Gezondheid

Apotheek

3.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.6 km
Horeca

Restaurant

1.9 km
Horeca

Café

2.2 km
Cultuur

Bibliotheek

3.4 km
Cultuur

Bioscoop

5.6 km

Buurtinformatie in Schagerbrug

185 Inwoners
90 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
71 Woningvoorraad
€430.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Schagerbrug-Noord
87% Koopwoningen
38 Inwoners per km²

Locatie van Korte Ruigeweg 14 A

Vergelijkbare woningen in Schagerbrug

Veelgestelde vragen over Korte Ruigeweg 14 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Korte Ruigeweg 14 A?

De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Schagerbrug-Noord is €430.000. Dat komt neer op circa €1.654 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Korte Ruigeweg 14 A zich tot de wijk Buitengebied Schagerbrug-Noord?

Korte Ruigeweg 14 A is een woonhuis van 260 m² in de wijk Buitengebied Schagerbrug-Noord. De buurt telt 71 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 38 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Korte Ruigeweg 14 A?

Korte Ruigeweg 14 A is een woonhuis in Buitengebied Schagerbrug-Noord, gebouwd in 2017 (9 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Korte Ruigeweg 14 A vergeleken met de buurt?

Korte Ruigeweg 14 A heeft 260 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1300 m². In Buitengebied Schagerbrug-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €430.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Korte Ruigeweg 14 A en wat betekent dat?

Korte Ruigeweg 14 A heeft energielabel APLUS. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Schagerbrug-Noord?

De wijk Buitengebied Schagerbrug-Noord in Schagerbrug (Noord-Holland) kenmerkt zich door 185 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €430.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied Schagerbrug-Noord?

Vanuit Korte Ruigeweg 14 A in Buitengebied Schagerbrug-Noord bereik je: supermarkt op 3.3 km, basisschool op 2.1 km, huisarts op 2.1 km, treinstation op 5.5 km, snelwegoprit op 1.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Buitengebied Schagerbrug-Noord?