Streetview Westenrijkweg 1 Sas van Gent

Westenrijkweg 1, 4551 MJ Sas van Gent

295 m² Bouwjaar 1708 Label E

Westenrijkweg 1 is een woonhuis in Sas van Gent, gebouwd in 1708. De woning heeft een woonoppervlakte van 295 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €303.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1708
Woonoppervlakte
295 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Westenrijkweg 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Westenrijkweg 1

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
258.1 kWh/m²
Primaire fossiele energie
324.86 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
5.9%
CO₂-emissie
58.86 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Sas van Gent

Onderwijs

Basisschool

3.4 km
Dagelijks

Supermarkt

3.4 km
Gezondheid

Huisarts

3.1 km
Vervoer

Treinstation

33.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

3.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

8.8 km
Gezondheid

Apotheek

3.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.3 km
Horeca

Restaurant

3.4 km
Horeca

Café

5.4 km
Cultuur

Bibliotheek

3.3 km
Cultuur

Bioscoop

10.7 km

Buurtinformatie in Sas van Gent

375 Inwoners
175 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
187 Woningvoorraad
€303.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Sas van Gent
89% Koopwoningen
25 Inwoners per km²

Locatie van Westenrijkweg 1

Vergelijkbare woningen in Sas van Gent

Veelgestelde vragen over Westenrijkweg 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Westenrijkweg 1?

De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Sas van Gent is €303.000. Dat komt neer op circa €1.027 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Westenrijkweg 1 zich tot de wijk Buitengebied Sas van Gent?

Westenrijkweg 1 is een woonhuis van 295 m² in de wijk Buitengebied Sas van Gent. De buurt telt 187 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 25 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Westenrijkweg 1?

Westenrijkweg 1 is een woonhuis in Buitengebied Sas van Gent, gebouwd in 1708 (318 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Westenrijkweg 1 vergeleken met de buurt?

Westenrijkweg 1 heeft 295 m² woonoppervlakte. In Buitengebied Sas van Gent ligt de gemiddelde woningwaarde op €303.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Westenrijkweg 1 en wat betekent dat?

Westenrijkweg 1 heeft energielabel E. Geldig tot 2032-09-24. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 58.86 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Sas van Gent?

De wijk Buitengebied Sas van Gent in Sas van Gent (Zeeland) kenmerkt zich door 375 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €303.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied Sas van Gent?

Vanuit Westenrijkweg 1 in Buitengebied Sas van Gent bereik je: supermarkt op 3.4 km, basisschool op 3.4 km, huisarts op 3.1 km, treinstation op 33.8 km, snelwegoprit op 1.5 km.