Streetview Vrijstraat 28 Sas van Gent

Vrijstraat 28, 4551 LV Sas van Gent

328 m² Bouwjaar 1970 Label E

Vrijstraat 28 is een woonhuis in Sas van Gent, gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 328 m² en een perceel van 1340 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €303.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1970
Woonoppervlakte
328 m²
Perceeloppervlakte
1340 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Vrijstraat 28

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vrijstraat 28

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
227.41 kWh/m²
Primaire fossiele energie
292.89 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
53.99 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Sas van Gent

Onderwijs

Basisschool

3.4 km
Dagelijks

Supermarkt

3.4 km
Gezondheid

Huisarts

3.1 km
Vervoer

Treinstation

33.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

3.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

8.8 km
Gezondheid

Apotheek

3.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.3 km
Horeca

Restaurant

3.4 km
Horeca

Café

5.4 km
Cultuur

Bibliotheek

3.3 km
Cultuur

Bioscoop

10.7 km

Buurtinformatie in Sas van Gent

375 Inwoners
175 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
187 Woningvoorraad
€303.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Sas van Gent
89% Koopwoningen
25 Inwoners per km²

Locatie van Vrijstraat 28

Vergelijkbare woningen in Sas van Gent

Veelgestelde vragen over Vrijstraat 28

Wat is de geschatte woningwaarde van Vrijstraat 28?

De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Sas van Gent is €303.000. Dat komt neer op circa €924 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vrijstraat 28 zich tot de wijk Buitengebied Sas van Gent?

Vrijstraat 28 is een woonhuis van 328 m² in de wijk Buitengebied Sas van Gent. De buurt telt 187 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 25 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vrijstraat 28?

Vrijstraat 28 is een woonhuis in Buitengebied Sas van Gent, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Vrijstraat 28 vergeleken met de buurt?

Vrijstraat 28 heeft 328 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1340 m². In Buitengebied Sas van Gent ligt de gemiddelde woningwaarde op €303.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vrijstraat 28 en wat betekent dat?

Vrijstraat 28 heeft energielabel E. Geldig tot 2031-08-30. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 53.99 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Sas van Gent?

De wijk Buitengebied Sas van Gent in Sas van Gent (Zeeland) kenmerkt zich door 375 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €303.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied Sas van Gent?

Vanuit Vrijstraat 28 in Buitengebied Sas van Gent bereik je: supermarkt op 3.4 km, basisschool op 3.4 km, huisarts op 3.1 km, treinstation op 33.8 km, snelwegoprit op 1.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Buitengebied Sas van Gent?