Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1621
- Woonoppervlakte
- 243 m²
Mosselhuisstraat 1 is een woonhuis in Sas van Gent, gebouwd in 1621. De woning heeft een woonoppervlakte van 243 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €303.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Mosselhuisstraat 1
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
3.4 kmSupermarkt
3.4 kmHuisarts
3.1 kmTreinstation
33.8 kmSnelweg oprit
1.5 kmKinderdagverblijf
3.3 kmMiddelbare school
8.8 kmApotheek
3.1 kmZiekenhuis
8.3 kmRestaurant
3.4 kmCafé
5.4 kmBibliotheek
3.3 kmBioscoop
10.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Sas van Gent is €303.000. Dat komt neer op circa €1.247 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMosselhuisstraat 1 is een woonhuis van 243 m² in de wijk Buitengebied Sas van Gent. De buurt telt 187 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 25 inwoners per km².
Mosselhuisstraat 1 is een woonhuis in Buitengebied Sas van Gent, gebouwd in 1621 (405 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Mosselhuisstraat 1 heeft 243 m² woonoppervlakte. In Buitengebied Sas van Gent ligt de gemiddelde woningwaarde op €303.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Mosselhuisstraat 1 heeft energielabel B. Geldig tot 2029-01-29. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Buitengebied Sas van Gent in Sas van Gent (Zeeland) kenmerkt zich door 375 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €303.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Mosselhuisstraat 1 in Buitengebied Sas van Gent bereik je: supermarkt op 3.4 km, basisschool op 3.4 km, huisarts op 3.1 km, treinstation op 33.8 km, snelwegoprit op 1.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Mosselhuisstraat 1: ziekenhuis op 8.3 km, apotheek op 3.1 km, kinderdagverblijf op 3.3 km, middelbare school op 8.8 km.