Vrijstaande woning Zandstraat 84 Sas van Gent

Zandstraat 84, 4551 LJ Sas van Gent

81 m² Bouwjaar 2022 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Zandstraat 84 is een vrijstaande woning in Sas van Gent, gebouwd in 2022. De woning heeft een woonoppervlakte van 81 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €303.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2022
Woonoppervlakte
81 m²
Inhoud
250 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€135.000 tot €160.000
Daktype
Plat dak

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Zandstraat 84

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zandstraat 84

Basisschool

3.4 km
Dagelijks

Supermarkt

3.4 km
Gezondheid

Huisarts

3.1 km
Vervoer

Treinstation

33.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

3.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

8.8 km
Gezondheid

Apotheek

3.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.3 km
Horeca

Restaurant

3.4 km
Horeca

Café

5.4 km
Cultuur

Bibliotheek

3.3 km
Cultuur

Bioscoop

10.7 km

Buurtinformatie in Sas van Gent

375 Inwoners
175 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
187 Woningvoorraad
€303.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Sas van Gent
89% Koopwoningen
25 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Zandstraat 84

Vergelijkbare woningen in Sas van Gent

Veelgestelde vragen over Zandstraat 84

Wat is de geschatte woningwaarde van Zandstraat 84?

De prijsindicatie voor Zandstraat 84 ligt rond €135.000 tot €160.000. De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Sas van Gent is €303.000. Dat komt neer op circa €3.741 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zandstraat 84 zich tot de wijk Buitengebied Sas van Gent?

Zandstraat 84 is een vrijstaande woning van 81 m² in de wijk Buitengebied Sas van Gent. De buurt telt 187 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 25 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zandstraat 84?

Zandstraat 84 is een vrijstaande woning in Buitengebied Sas van Gent, gebouwd in 2022 (4 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Zandstraat 84 vergeleken met de buurt?

Zandstraat 84 heeft 81 m² woonoppervlakte en 250 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Buitengebied Sas van Gent ligt de gemiddelde woningwaarde op €303.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zandstraat 84 en wat betekent dat?

Zandstraat 84 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-07-04. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Zandstraat 84?

Zandstraat 84 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Sas van Gent?

De wijk Buitengebied Sas van Gent in Sas van Gent (Zeeland) kenmerkt zich door 375 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €303.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied Sas van Gent?

Vanuit Zandstraat 84 in Buitengebied Sas van Gent bereik je: supermarkt op 3.4 km, basisschool op 3.4 km, huisarts op 3.1 km, treinstation op 33.8 km, snelwegoprit op 1.5 km.