Streetview Mercuriusstraat 1 Sas van Gent

Mercuriusstraat 1, 4551 LB Sas van Gent

172 m² Bouwjaar 1967 Label A++

Mercuriusstraat 1 is een woonhuis in Sas van Gent, gebouwd in 1967. De woning heeft een woonoppervlakte van 172 m² en een perceel van 725 m². Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €303.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1967
Woonoppervlakte
172 m²
Perceeloppervlakte
725 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Mercuriusstraat 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Mercuriusstraat 1

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
149.11 kWh/m²
Primaire fossiele energie
52.82 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
77.2%
CO₂-emissie
6.63 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Sas van Gent

Onderwijs

Basisschool

3.4 km
Dagelijks

Supermarkt

3.4 km
Gezondheid

Huisarts

3.1 km
Vervoer

Treinstation

33.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

3.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

8.8 km
Gezondheid

Apotheek

3.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.3 km
Horeca

Restaurant

3.4 km
Horeca

Café

5.4 km
Cultuur

Bibliotheek

3.3 km
Cultuur

Bioscoop

10.7 km

Buurtinformatie in Sas van Gent

375 Inwoners
175 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
187 Woningvoorraad
€303.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Sas van Gent
89% Koopwoningen
25 Inwoners per km²

Locatie van Mercuriusstraat 1

Vergelijkbare woningen in Sas van Gent

Veelgestelde vragen over Mercuriusstraat 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Mercuriusstraat 1?

De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Sas van Gent is €303.000. Dat komt neer op circa €1.762 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Mercuriusstraat 1 zich tot de wijk Buitengebied Sas van Gent?

Mercuriusstraat 1 is een woonhuis van 172 m² in de wijk Buitengebied Sas van Gent. De buurt telt 187 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 25 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Mercuriusstraat 1?

Mercuriusstraat 1 is een woonhuis in Buitengebied Sas van Gent, gebouwd in 1967 (59 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Mercuriusstraat 1 vergeleken met de buurt?

Mercuriusstraat 1 heeft 172 m² woonoppervlakte. Het perceel is 725 m². In Buitengebied Sas van Gent ligt de gemiddelde woningwaarde op €303.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Mercuriusstraat 1 en wat betekent dat?

Mercuriusstraat 1 heeft energielabel A++. Geldig tot 2034-05-21. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 6.63 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Sas van Gent?

De wijk Buitengebied Sas van Gent in Sas van Gent (Zeeland) kenmerkt zich door 375 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €303.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied Sas van Gent?

Vanuit Mercuriusstraat 1 in Buitengebied Sas van Gent bereik je: supermarkt op 3.4 km, basisschool op 3.4 km, huisarts op 3.1 km, treinstation op 33.8 km, snelwegoprit op 1.5 km.