Eengezinswoning, eindwoning Vier Ambachtenstraat 19 Sas van Gent

Vier Ambachtenstraat 19, 4551 HA Sas van Gent

76 m² Bouwjaar 1965 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Vier Ambachtenstraat 19 is een eengezinswoning, eindwoning in Sas van Gent, gebouwd in 1965. De woning heeft een woonoppervlakte van 76 m², een perceel van 163 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €178.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1965
Woonoppervlakte
76 m²
Perceeloppervlakte
163 m²
Inhoud
257 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€165.000 tot €190.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Vier Ambachtenstraat 19

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vier Ambachtenstraat 19

Energielabel

Energieklasse
C
Energie-index
1.74
CO₂-emissie
4376.67 kg/m²

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

37.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

12.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

12.3 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

14.7 km

Buurtinformatie in Sas van Gent

3535 Inwoners
1810 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1921 Woningvoorraad
€178.000 Gem. woningwaarde Kern Sas van Gent
63% Koopwoningen
1.784 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Vier Ambachtenstraat 19

Vergelijkbare woningen in Sas van Gent

Veelgestelde vragen over Vier Ambachtenstraat 19

Wat is de geschatte woningwaarde van Vier Ambachtenstraat 19?

De prijsindicatie voor Vier Ambachtenstraat 19 ligt rond €165.000 tot €190.000. De gemiddelde woningwaarde in Kern Sas van Gent is €178.000. Dat komt neer op circa €2.342 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vier Ambachtenstraat 19 zich tot de wijk Kern Sas van Gent?

Vier Ambachtenstraat 19 is een eengezinswoning, eindwoning van 76 m² in de wijk Kern Sas van Gent. De buurt telt 1.921 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.784 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vier Ambachtenstraat 19?

Vier Ambachtenstraat 19 is een eengezinswoning, eindwoning in Kern Sas van Gent, gebouwd in 1965 (61 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Vier Ambachtenstraat 19 vergeleken met de buurt?

Vier Ambachtenstraat 19 heeft 76 m² woonoppervlakte en 257 m³ inhoud. Het perceel is 163 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Kern Sas van Gent ligt de gemiddelde woningwaarde op €178.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vier Ambachtenstraat 19 en wat betekent dat?

Vier Ambachtenstraat 19 heeft energielabel C. Geldig tot 2028-07-09. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 4376.67 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Vier Ambachtenstraat 19?

Vier Ambachtenstraat 19 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Kern Sas van Gent?

De wijk Kern Sas van Gent in Sas van Gent (Zeeland) kenmerkt zich door 3.535 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €178.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kern Sas van Gent?