Eengezinswoning, tussenwoning Malotauxstraat 18 Sas van Gent

Malotauxstraat 18, 4551 GX Sas van Gent

94 m² Bouwjaar 1958 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Malotauxstraat 18 is een eengezinswoning, tussenwoning in Sas van Gent, gebouwd in 1958. De woning heeft een woonoppervlakte van 94 m², een perceel van 139 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €178.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, tussenwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1958
Woonoppervlakte
94 m²
Perceeloppervlakte
139 m²
Inhoud
359 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€225.000 tot €275.000
Laatst bekende transactie
Periode 2013 tot 2017
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Geen inspectie van dit adres: één veelvoorkomend thema op basis van bouwjaar en woningtype. In het betaalde rapport krijg je de volledige gebrekenscan, inclusief AI op jouw foto’s.

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Malotauxstraat 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Malotauxstraat 18

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
135.26 kWh/m²
Primaire fossiele energie
205.51 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
22.5%
CO₂-emissie
38.67 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Muurisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (56.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin en voortuin

Parkeren

Parkeertype
Openbaar parkeren

Bereikbaarheid in Sas van Gent

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

37.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

12.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

12.3 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

14.7 km

Buurtinformatie in Sas van Gent

3535 Inwoners
1810 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1921 Woningvoorraad
€178.000 Gem. woningwaarde Kern Sas van Gent
63% Koopwoningen
1.784 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Malotauxstraat 18

Vergelijkbare woningen in Sas van Gent

Veelgestelde vragen over Malotauxstraat 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Malotauxstraat 18?

De prijsindicatie voor Malotauxstraat 18 ligt rond €225.000 tot €275.000. De gemiddelde woningwaarde in Kern Sas van Gent is €178.000. Dat komt neer op circa €1.894 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Malotauxstraat 18 zich tot de wijk Kern Sas van Gent?

Malotauxstraat 18 is een eengezinswoning, tussenwoning van 94 m² in de wijk Kern Sas van Gent. De buurt telt 1.921 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.784 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Malotauxstraat 18?

Malotauxstraat 18 is een eengezinswoning, tussenwoning in Kern Sas van Gent, gebouwd in 1958 (68 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Malotauxstraat 18 vergeleken met de buurt?

Malotauxstraat 18 heeft 94 m² woonoppervlakte en 359 m³ inhoud. Het perceel is 139 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Kern Sas van Gent ligt de gemiddelde woningwaarde op €178.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Malotauxstraat 18 en wat betekent dat?

Malotauxstraat 18 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-10-27. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 38.67 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Malotauxstraat 18?

Malotauxstraat 18 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 56 m².

Hoe is de woningmarkt in Kern Sas van Gent?

De wijk Kern Sas van Gent in Sas van Gent (Zeeland) kenmerkt zich door 3.535 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €178.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kern Sas van Gent?

Vanuit Malotauxstraat 18 in Kern Sas van Gent bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 37.8 km, snelwegoprit op 1.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Kern Sas van Gent?

Zorg en onderwijs in de buurt van Malotauxstraat 18: ziekenhuis op 12.3 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 12.8 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Kern Sas van Gent?

Recreatie nabij Kern Sas van Gent: restaurant (0.8 km), cafe (0.8 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Malotauxstraat 18?

Malotauxstraat 18 is verkocht in de periode 2013 tot 2017. De prijsindicatie ligt rond €50.000 tot €75.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Kern Sas van Gent is €178.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Malotauxstraat 18?

Een woningrapport voor Malotauxstraat 18 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Kern Sas van Gent. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1958, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen