Streetview Pottenbakkerstraat 1 Sas van Gent

Pottenbakkerstraat 1, 4551 CR Sas van Gent

87 m² Bouwjaar 1930 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Pottenbakkerstraat 1 is een woonhuis in Sas van Gent, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 87 m², een perceel van 145 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €178.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
woonhuis
Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
87 m²
Perceeloppervlakte
145 m²
Inhoud
332 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Geen inspectie van dit adres: één veelvoorkomend thema op basis van bouwjaar en woningtype. In het betaalde rapport krijg je de volledige gebrekenscan, inclusief AI op jouw foto’s.

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Pottenbakkerstraat 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Pottenbakkerstraat 1

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
164.89 kWh/m²
Primaire fossiele energie
238.82 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
43.88 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Sas van Gent

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

37.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

12.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

12.3 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

14.7 km

Buurtinformatie in Sas van Gent

3535 Inwoners
1810 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1921 Woningvoorraad
€178.000 Gem. woningwaarde Kern Sas van Gent
63% Koopwoningen
1.784 Inwoners per km²

Locatie van Pottenbakkerstraat 1

Vergelijkbare woningen in Sas van Gent

Veelgestelde vragen over Pottenbakkerstraat 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Pottenbakkerstraat 1?

De gemiddelde woningwaarde in Kern Sas van Gent is €178.000. Dat komt neer op circa €2.046 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pottenbakkerstraat 1 zich tot de wijk Kern Sas van Gent?

Pottenbakkerstraat 1 is een woonhuis van 87 m² in de wijk Kern Sas van Gent. De buurt telt 1.921 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.784 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pottenbakkerstraat 1?

Pottenbakkerstraat 1 is een woonhuis in Kern Sas van Gent, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Pottenbakkerstraat 1 vergeleken met de buurt?

Pottenbakkerstraat 1 heeft 87 m² woonoppervlakte en 332 m³ inhoud. Het perceel is 145 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Kern Sas van Gent ligt de gemiddelde woningwaarde op €178.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Pottenbakkerstraat 1 en wat betekent dat?

Pottenbakkerstraat 1 heeft energielabel C. Geldig tot 2032-02-01. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 43.88 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Pottenbakkerstraat 1?

Pottenbakkerstraat 1 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Kern Sas van Gent?

De wijk Kern Sas van Gent in Sas van Gent (Zeeland) kenmerkt zich door 3.535 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €178.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kern Sas van Gent?

Vanuit Pottenbakkerstraat 1 in Kern Sas van Gent bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 37.8 km, snelwegoprit op 1.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Kern Sas van Gent?

Zorg en onderwijs in de buurt van Pottenbakkerstraat 1: ziekenhuis op 12.3 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 12.8 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Kern Sas van Gent?

Recreatie nabij Kern Sas van Gent: restaurant (0.8 km), cafe (0.8 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Pottenbakkerstraat 1?

Een woningrapport voor Pottenbakkerstraat 1 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Kern Sas van Gent. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1930, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen