Streetview Overbildtweg 30 Santpoort-Noord

Overbildtweg 30, 2071 XN Santpoort-Noord

96 m² Bouwjaar 1927 6 kamers 4 slaapkamers Label E

Overbildtweg 30 is een woonhuis in Santpoort-Noord, gebouwd in 1927. De woning heeft een woonoppervlakte van 96 m², een perceel van 149 m² en 6 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €476.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1927
Woonoppervlakte
96 m²
Perceeloppervlakte
149 m²
Inhoud
364 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Overbildtweg 30

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Overbildtweg 30

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
223.09 kWh/m²
Primaire fossiele energie
310.31 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
57.15 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Santpoort-Noord

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

6.8 km

Buurtinformatie in Santpoort-Noord

710 Inwoners
315 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
320 Woningvoorraad
€476.000 Gem. woningwaarde West-Indische buurt
58% Koopwoningen
9.782 Inwoners per km²

Locatie van Overbildtweg 30

Vergelijkbare woningen in Santpoort-Noord

Veelgestelde vragen over Overbildtweg 30

Wat is de geschatte woningwaarde van Overbildtweg 30?

De prijsindicatie voor Overbildtweg 30 ligt rond €265.000 tot €315.000. De gemiddelde woningwaarde in West-Indische buurt is €476.000. Dat komt neer op circa €4.958 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Overbildtweg 30 zich tot de wijk West-Indische buurt?

Overbildtweg 30 is een woonhuis van 96 m² in de wijk West-Indische buurt. De buurt telt 320 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.782 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Overbildtweg 30?

Overbildtweg 30 is een woonhuis in West-Indische buurt, gebouwd in 1927 (99 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Overbildtweg 30 vergeleken met de buurt?

Overbildtweg 30 heeft 96 m² woonoppervlakte en 364 m³ inhoud. Het perceel is 149 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 16 m² per kamer. In West-Indische buurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €476.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Overbildtweg 30 en wat betekent dat?

Overbildtweg 30 heeft energielabel E. Geldig tot 2032-11-09. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 57.15 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Overbildtweg 30?

Overbildtweg 30 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in West-Indische buurt?

De wijk West-Indische buurt in Santpoort-Noord (Noord-Holland) kenmerkt zich door 710 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €476.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij West-Indische buurt?

Vanuit Overbildtweg 30 in West-Indische buurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 0.9 km.