Streetview Curaçaostraat 10 Santpoort-Noord

Curaçaostraat 10, 2071 XH Santpoort-Noord

109 m² Bouwjaar 1951 4 kamers 3 slaapkamers Label E

Curaçaostraat 10 is een woonhuis in Santpoort-Noord, gebouwd in 1951. De woning heeft een woonoppervlakte van 109 m², een perceel van 149 m² en 4 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €476.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1951
Woonoppervlakte
109 m²
Perceeloppervlakte
149 m²
Inhoud
377 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Curaçaostraat 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Curaçaostraat 10

Energielabel

Energieklasse
E
Geldig tot

Bereikbaarheid in Santpoort-Noord

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

6.8 km

Buurtinformatie in Santpoort-Noord

710 Inwoners
315 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
320 Woningvoorraad
€476.000 Gem. woningwaarde West-Indische buurt
58% Koopwoningen
9.782 Inwoners per km²

Locatie van Curaçaostraat 10

Vergelijkbare woningen in Santpoort-Noord

Veelgestelde vragen over Curaçaostraat 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Curaçaostraat 10?

De prijsindicatie voor Curaçaostraat 10 ligt rond €210.000 tot €260.000. De gemiddelde woningwaarde in West-Indische buurt is €476.000. Dat komt neer op circa €4.367 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Curaçaostraat 10 zich tot de wijk West-Indische buurt?

Curaçaostraat 10 is een woonhuis van 109 m² in de wijk West-Indische buurt. De buurt telt 320 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.782 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Curaçaostraat 10?

Curaçaostraat 10 is een woonhuis in West-Indische buurt, gebouwd in 1951 (75 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Curaçaostraat 10 vergeleken met de buurt?

Curaçaostraat 10 heeft 109 m² woonoppervlakte en 377 m³ inhoud. Het perceel is 149 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In West-Indische buurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €476.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Curaçaostraat 10 en wat betekent dat?

Curaçaostraat 10 heeft energielabel E. Geldig tot 2030-01-16. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Curaçaostraat 10?

Curaçaostraat 10 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in West-Indische buurt?

De wijk West-Indische buurt in Santpoort-Noord (Noord-Holland) kenmerkt zich door 710 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €476.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij West-Indische buurt?

Vanuit Curaçaostraat 10 in West-Indische buurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 0.9 km.