Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1965
- Woonoppervlakte
- 110 m²
- Inhoud
- 398 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 3
Stuyvesantstraat 15 is een appartement in Santpoort-Noord, gebouwd in 1965. De woning heeft een woonoppervlakte van 110 m² en 5 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €542.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Stuyvesantstraat 15
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.4 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
1.2 kmSnelweg oprit
0.6 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
1.4 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
2.3 kmRestaurant
0.8 kmCafé
0.8 kmBibliotheek
2.1 kmBioscoop
6.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Biezenbuurt is €542.000. Dat komt neer op circa €4.927 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenStuyvesantstraat 15 is een appartement van 110 m² in de wijk Biezenbuurt. De buurt telt 262 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 892 inwoners per km².
Stuyvesantstraat 15 is een appartement in Biezenbuurt, gebouwd in 1965 (61 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Stuyvesantstraat 15 heeft 110 m² woonoppervlakte en 398 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Biezenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €542.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Stuyvesantstraat 15 heeft energielabel E. Geldig tot 2027-08-24. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Stuyvesantstraat 15 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Biezenbuurt in Santpoort-Noord (Noord-Holland) kenmerkt zich door 635 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €542.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Stuyvesantstraat 15 in Biezenbuurt bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 0.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Stuyvesantstraat 15: ziekenhuis op 2.3 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 1.4 km.