Streetview Velserbroekstraat 15 Santpoort-Noord

Velserbroekstraat 15, 2071 ET Santpoort-Noord

136 m² Bouwjaar 1938 6 kamers 5 slaapkamers Label D

Velserbroekstraat 15 is een woonhuis in Santpoort-Noord, gebouwd in 1938. De woning heeft een woonoppervlakte van 136 m², een perceel van 147 m² en 6 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €541.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1938
Woonoppervlakte
136 m²
Perceeloppervlakte
147 m²
Inhoud
492 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Velserbroekstraat 15

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Velserbroekstraat 15

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
197.6 kWh/m²
Primaire fossiele energie
279.96 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
51.53 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Santpoort-Noord

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

6.6 km

Buurtinformatie in Santpoort-Noord

815 Inwoners
325 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
324 Woningvoorraad
€541.000 Gem. woningwaarde Santpoort-Dorp
88% Koopwoningen
8.390 Inwoners per km²

Locatie van Velserbroekstraat 15

Vergelijkbare woningen in Santpoort-Noord

Veelgestelde vragen over Velserbroekstraat 15

Wat is de geschatte woningwaarde van Velserbroekstraat 15?

De gemiddelde woningwaarde in Santpoort-Dorp is €541.000. Dat komt neer op circa €3.978 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Velserbroekstraat 15 zich tot de wijk Santpoort-Dorp?

Velserbroekstraat 15 is een woonhuis van 136 m² in de wijk Santpoort-Dorp. De buurt telt 324 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.390 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Velserbroekstraat 15?

Velserbroekstraat 15 is een woonhuis in Santpoort-Dorp, gebouwd in 1938 (88 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Velserbroekstraat 15 vergeleken met de buurt?

Velserbroekstraat 15 heeft 136 m² woonoppervlakte en 492 m³ inhoud. Het perceel is 147 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Santpoort-Dorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €541.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Velserbroekstraat 15 en wat betekent dat?

Velserbroekstraat 15 heeft energielabel D. Geldig tot 2033-07-20. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 51.53 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Velserbroekstraat 15?

Velserbroekstraat 15 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Santpoort-Dorp?

De wijk Santpoort-Dorp in Santpoort-Noord (Noord-Holland) kenmerkt zich door 815 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €541.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Santpoort-Dorp?

Vanuit Velserbroekstraat 15 in Santpoort-Dorp bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 0.9 km.