Streetview Hagelingerweg 122 Santpoort-Noord

Hagelingerweg 122, 2071 CL Santpoort-Noord

119 m² Bouwjaar 2001

Hagelingerweg 122 is een woonhuis in Santpoort-Noord, gebouwd in 2001. De woning heeft een woonoppervlakte van 119 m² en een perceel van 176 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €542.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2001
Woonoppervlakte
119 m²
Perceeloppervlakte
176 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Hagelingerweg 122

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Santpoort-Noord

Onderwijs

Basisschool

1.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

6.6 km

Buurtinformatie in Santpoort-Noord

635 Inwoners
260 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
262 Woningvoorraad
€542.000 Gem. woningwaarde Biezenbuurt
89% Koopwoningen
892 Inwoners per km²

Locatie van Hagelingerweg 122

Vergelijkbare woningen in Santpoort-Noord

Veelgestelde vragen over Hagelingerweg 122

Wat is de geschatte woningwaarde van Hagelingerweg 122?

De gemiddelde woningwaarde in Biezenbuurt is €542.000. Dat komt neer op circa €4.555 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hagelingerweg 122 zich tot de wijk Biezenbuurt?

Hagelingerweg 122 is een woonhuis van 119 m² in de wijk Biezenbuurt. De buurt telt 262 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 892 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hagelingerweg 122?

Hagelingerweg 122 is een woonhuis in Biezenbuurt, gebouwd in 2001 (25 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Hagelingerweg 122 vergeleken met de buurt?

Hagelingerweg 122 heeft 119 m² woonoppervlakte. Het perceel is 176 m². In Biezenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €542.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Biezenbuurt?

De wijk Biezenbuurt in Santpoort-Noord (Noord-Holland) kenmerkt zich door 635 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €542.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Biezenbuurt?

Vanuit Hagelingerweg 122 in Biezenbuurt bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 0.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Biezenbuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Hagelingerweg 122: ziekenhuis op 2.3 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 1.4 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Biezenbuurt?

Recreatie nabij Biezenbuurt: restaurant (0.8 km), cafe (0.8 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Hagelingerweg 122?