Eengezinswoning, tussenwoning Schipbroekenweg 20 Santpoort-Noord

Schipbroekenweg 20, 2071 BZ Santpoort-Noord

98 m² Bouwjaar 1955 5 kamers 4 slaapkamers Label E

Schipbroekenweg 20 is een eengezinswoning, tussenwoning in Santpoort-Noord, gebouwd in 1955. De woning heeft een woonoppervlakte van 98 m², een perceel van 160 m² en 5 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €645.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1955
Woonoppervlakte
98 m²
Perceeloppervlakte
160 m²
Inhoud
339 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€450.000 tot €550.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Plat dak bedekt met pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Schipbroekenweg 20

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Schipbroekenweg 20

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
202.38 kWh/m²
Primaire fossiele energie
293.06 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
54.95 kg/m²

Tuin
Ja (102.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

0.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.9 km
Cultuur

Bioscoop

6.5 km

Buurtinformatie in Santpoort-Noord

1310 Inwoners
525 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
544 Woningvoorraad
€645.000 Gem. woningwaarde Santhaesbuurt
81% Koopwoningen
3.972 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Schipbroekenweg 20

Vergelijkbare woningen in Santpoort-Noord

Veelgestelde vragen over Schipbroekenweg 20

Wat is de geschatte woningwaarde van Schipbroekenweg 20?

De prijsindicatie voor Schipbroekenweg 20 ligt rond €450.000 tot €550.000. De gemiddelde woningwaarde in Santhaesbuurt is €645.000. Dat komt neer op circa €6.582 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Schipbroekenweg 20 zich tot de wijk Santhaesbuurt?

Schipbroekenweg 20 is een eengezinswoning, tussenwoning van 98 m² in de wijk Santhaesbuurt. De buurt telt 544 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.972 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Schipbroekenweg 20?

Schipbroekenweg 20 is een eengezinswoning, tussenwoning in Santhaesbuurt, gebouwd in 1955 (71 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Schipbroekenweg 20 vergeleken met de buurt?

Schipbroekenweg 20 heeft 98 m² woonoppervlakte en 339 m³ inhoud. Het perceel is 160 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Santhaesbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €645.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Schipbroekenweg 20 en wat betekent dat?

Schipbroekenweg 20 heeft energielabel E. Geldig tot 2035-08-20. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 54.95 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Schipbroekenweg 20?

Schipbroekenweg 20 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 102 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Santhaesbuurt?

De wijk Santhaesbuurt in Santpoort-Noord (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.310 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €645.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Santhaesbuurt?