Streetview Kieftendellaan 22 Santpoort-Noord

Kieftendellaan 22, 2071 BT Santpoort-Noord

134 m² Bouwjaar 1956 8 kamers Label F

Kieftendellaan 22 is een woonhuis in Santpoort-Noord, gebouwd in 1956. De woning heeft een woonoppervlakte van 134 m², een perceel van 289 m² en 8 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €645.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1956
Woonoppervlakte
134 m²
Perceeloppervlakte
289 m²
Inhoud
460 m³
Kamers
8

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Kieftendellaan 22

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kieftendellaan 22

Energielabel

Energieklasse
F

Bereikbaarheid in Santpoort-Noord

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

0.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.9 km
Cultuur

Bioscoop

6.5 km

Buurtinformatie in Santpoort-Noord

1310 Inwoners
525 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
544 Woningvoorraad
€645.000 Gem. woningwaarde Santhaesbuurt
81% Koopwoningen
3.972 Inwoners per km²

Locatie van Kieftendellaan 22

Vergelijkbare woningen in Santpoort-Noord

Veelgestelde vragen over Kieftendellaan 22

Wat is de geschatte woningwaarde van Kieftendellaan 22?

De prijsindicatie voor Kieftendellaan 22 ligt rond €315.000 tot €365.000. De gemiddelde woningwaarde in Santhaesbuurt is €645.000. Dat komt neer op circa €4.813 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kieftendellaan 22 zich tot de wijk Santhaesbuurt?

Kieftendellaan 22 is een woonhuis van 134 m² in de wijk Santhaesbuurt. De buurt telt 544 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.972 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kieftendellaan 22?

Kieftendellaan 22 is een woonhuis in Santhaesbuurt, gebouwd in 1956 (70 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Kieftendellaan 22 vergeleken met de buurt?

Kieftendellaan 22 heeft 134 m² woonoppervlakte en 460 m³ inhoud. Het perceel is 289 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 17 m² per kamer. In Santhaesbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €645.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kieftendellaan 22 en wat betekent dat?

Kieftendellaan 22 heeft energielabel F. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen.

Hoe is de indeling van Kieftendellaan 22?

Kieftendellaan 22 heeft 8 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Santhaesbuurt?

De wijk Santhaesbuurt in Santpoort-Noord (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.310 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €645.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Santhaesbuurt?

Vanuit Kieftendellaan 22 in Santhaesbuurt bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 0.8 km.