Streetview Dinkgrevelaan 22 Santpoort-Noord

Dinkgrevelaan 22, 2071 BP Santpoort-Noord

262 m² Bouwjaar 1994

Dinkgrevelaan 22 is een woonhuis in Santpoort-Noord, gebouwd in 1994. De woning heeft een woonoppervlakte van 262 m² en een perceel van 342 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €645.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1994
Woonoppervlakte
262 m²
Perceeloppervlakte
342 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Dinkgrevelaan 22

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Santpoort-Noord

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

0.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.9 km
Cultuur

Bioscoop

6.5 km

Buurtinformatie in Santpoort-Noord

1310 Inwoners
525 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
544 Woningvoorraad
€645.000 Gem. woningwaarde Santhaesbuurt
81% Koopwoningen
3.972 Inwoners per km²

Locatie van Dinkgrevelaan 22

Vergelijkbare woningen in Santpoort-Noord

Veelgestelde vragen over Dinkgrevelaan 22

Wat is de geschatte woningwaarde van Dinkgrevelaan 22?

De gemiddelde woningwaarde in Santhaesbuurt is €645.000. Dat komt neer op circa €2.462 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dinkgrevelaan 22 zich tot de wijk Santhaesbuurt?

Dinkgrevelaan 22 is een woonhuis van 262 m² in de wijk Santhaesbuurt. De buurt telt 544 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.972 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dinkgrevelaan 22?

Dinkgrevelaan 22 is een woonhuis in Santhaesbuurt, gebouwd in 1994 (32 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Dinkgrevelaan 22 vergeleken met de buurt?

Dinkgrevelaan 22 heeft 262 m² woonoppervlakte. Het perceel is 342 m². In Santhaesbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €645.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Santhaesbuurt?

De wijk Santhaesbuurt in Santpoort-Noord (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.310 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €645.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Santhaesbuurt?

Vanuit Dinkgrevelaan 22 in Santhaesbuurt bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 0.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Santhaesbuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Dinkgrevelaan 22: ziekenhuis op 1.6 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 2 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Santhaesbuurt?

Recreatie nabij Santhaesbuurt: restaurant (0.5 km), cafe (0.7 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Dinkgrevelaan 22?