Vrijstaande woning Van Straelenlaan 27 's-Hertogenbosch

Van Straelenlaan 27, 5224 GN 's-Hertogenbosch

204 m² Bouwjaar 1976 6 kamers 4 slaapkamers Label C

Van Straelenlaan 27 is een vrijstaande woning in 's-Hertogenbosch, gebouwd in 1976. De woning heeft een woonoppervlakte van 204 m², een perceel van 664 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €291.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1976
Woonoppervlakte
204 m²
Perceeloppervlakte
664 m²
Inhoud
763 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€790.000 tot €890.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Van Straelenlaan 27

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Van Straelenlaan 27

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
184.18 kWh/m²
Primaire fossiele energie
223.98 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
11.9%
CO₂-emissie
39.92 kg/m²

Tuin
Ja (196.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten
Tuin type
Achtertuin, voortuin en zijtuin

Parkeren

Parkeertype
Op afgesloten terrein, op eigen terrein en openbaar parkeren
Op eigen terrein
Ja
Garage
Aangebouwde houten garage, carport en parkeerplaats
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in 's-Hertogenbosch

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

2 km
Vervoer

Treinstation

3.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

4.9 km
Cultuur

Bioscoop

3.6 km

Buurtinformatie in 's-Hertogenbosch

8395 Inwoners
3790 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
3725 Woningvoorraad
€291.000 Gem. woningwaarde De Kruiskamp
44% Koopwoningen
6.753 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Van Straelenlaan 27

Vergelijkbare woningen in 's-Hertogenbosch

Veelgestelde vragen over Van Straelenlaan 27

Wat is de geschatte woningwaarde van Van Straelenlaan 27?

De prijsindicatie voor Van Straelenlaan 27 ligt rond €790.000 tot €890.000. De gemiddelde woningwaarde in De Kruiskamp is €291.000. Dat komt neer op circa €1.426 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van Straelenlaan 27 zich tot de wijk De Kruiskamp?

Van Straelenlaan 27 is een vrijstaande woning van 204 m² in de wijk De Kruiskamp. De buurt telt 3.725 woningen. Daarvan is 44% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.753 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van Straelenlaan 27?

Van Straelenlaan 27 is een vrijstaande woning in De Kruiskamp, gebouwd in 1976 (50 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Van Straelenlaan 27 vergeleken met de buurt?

Van Straelenlaan 27 heeft 204 m² woonoppervlakte en 763 m³ inhoud. Het perceel is 664 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In De Kruiskamp ligt de gemiddelde woningwaarde op €291.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Van Straelenlaan 27 en wat betekent dat?

Van Straelenlaan 27 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-12-17. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 39.92 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Van Straelenlaan 27?

Van Straelenlaan 27 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 196 m².

Hoe is de woningmarkt in De Kruiskamp?

De wijk De Kruiskamp in 's-Hertogenbosch (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 8.395 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €291.000, 44% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Kruiskamp?

Vanuit Van Straelenlaan 27 in De Kruiskamp bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 2 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 1.5 km.