Streetview Commissaris Van Voorst tot Voorstlaan 24 's-Hertogenbosch

Commissaris Van Voorst tot Voorstlaan 24, 5224 CP 's-Hertogenbosch

153 m² Bouwjaar 1973 6 kamers 5 slaapkamers Label C

Commissaris Van Voorst tot Voorstlaan 24 is een woonhuis in 's-Hertogenbosch, gebouwd in 1973. De woning heeft een woonoppervlakte van 153 m², een perceel van 332 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €291.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1973
Woonoppervlakte
153 m²
Perceeloppervlakte
332 m²
Inhoud
505 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Commissaris Van Voorst tot Voorstlaan 24

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Commissaris Van Voorst tot Voorstlaan 24

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in 's-Hertogenbosch

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

2 km
Vervoer

Treinstation

3.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

4.9 km
Cultuur

Bioscoop

3.6 km

Buurtinformatie in 's-Hertogenbosch

8395 Inwoners
3790 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
3725 Woningvoorraad
€291.000 Gem. woningwaarde De Kruiskamp
44% Koopwoningen
6.753 Inwoners per km²

Locatie van Commissaris Van Voorst tot Voorstlaan 24

Vergelijkbare woningen in 's-Hertogenbosch

Veelgestelde vragen over Commissaris Van Voorst tot Voorstlaan 24

Wat is de geschatte woningwaarde van Commissaris Van Voorst tot Voorstlaan 24?

De prijsindicatie voor Commissaris Van Voorst tot Voorstlaan 24 ligt rond €305.000 tot €355.000. De gemiddelde woningwaarde in De Kruiskamp is €291.000. Dat komt neer op circa €1.902 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Commissaris Van Voorst tot Voorstlaan 24 zich tot de wijk De Kruiskamp?

Commissaris Van Voorst tot Voorstlaan 24 is een woonhuis van 153 m² in de wijk De Kruiskamp. De buurt telt 3.725 woningen. Daarvan is 44% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.753 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Commissaris Van Voorst tot Voorstlaan 24?

Commissaris Van Voorst tot Voorstlaan 24 is een woonhuis in De Kruiskamp, gebouwd in 1973 (53 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Commissaris Van Voorst tot Voorstlaan 24 vergeleken met de buurt?

Commissaris Van Voorst tot Voorstlaan 24 heeft 153 m² woonoppervlakte en 505 m³ inhoud. Het perceel is 332 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In De Kruiskamp ligt de gemiddelde woningwaarde op €291.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Commissaris Van Voorst tot Voorstlaan 24 en wat betekent dat?

Commissaris Van Voorst tot Voorstlaan 24 heeft energielabel C. Geldig tot 2027-05-03. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Commissaris Van Voorst tot Voorstlaan 24?

Commissaris Van Voorst tot Voorstlaan 24 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in De Kruiskamp?

De wijk De Kruiskamp in 's-Hertogenbosch (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 8.395 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €291.000, 44% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.