Vrijstaande woning Commissaris van Rijckevorselsingel 10 's-Hertogenbosch

Commissaris van Rijckevorselsingel 10, 5224 CM 's-Hertogenbosch

199 m² Bouwjaar 1970 8 kamers 6 slaapkamers Label E

Commissaris van Rijckevorselsingel 10 is een vrijstaande woning in 's-Hertogenbosch, gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 199 m², een perceel van 528 m² en 8 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €291.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1970
Woonoppervlakte
199 m²
Perceeloppervlakte
528 m²
Inhoud
736 m³
Kamers
8
Slaapkamers
6
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€705.000 tot €805.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Commissaris van Rijckevorselsingel 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Commissaris van Rijckevorselsingel 10

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
229.81 kWh/m²
Primaire fossiele energie
307.44 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
56.29 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in 's-Hertogenbosch

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

2 km
Vervoer

Treinstation

3.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

4.9 km
Cultuur

Bioscoop

3.6 km

Buurtinformatie in 's-Hertogenbosch

8395 Inwoners
3790 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
3725 Woningvoorraad
€291.000 Gem. woningwaarde De Kruiskamp
44% Koopwoningen
6.753 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Commissaris van Rijckevorselsingel 10

Vergelijkbare woningen in 's-Hertogenbosch

Veelgestelde vragen over Commissaris van Rijckevorselsingel 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Commissaris van Rijckevorselsingel 10?

De prijsindicatie voor Commissaris van Rijckevorselsingel 10 ligt rond €705.000 tot €805.000. De gemiddelde woningwaarde in De Kruiskamp is €291.000. Dat komt neer op circa €1.462 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Commissaris van Rijckevorselsingel 10 zich tot de wijk De Kruiskamp?

Commissaris van Rijckevorselsingel 10 is een vrijstaande woning van 199 m² in de wijk De Kruiskamp. De buurt telt 3.725 woningen. Daarvan is 44% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.753 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Commissaris van Rijckevorselsingel 10?

Commissaris van Rijckevorselsingel 10 is een vrijstaande woning in De Kruiskamp, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Commissaris van Rijckevorselsingel 10 vergeleken met de buurt?

Commissaris van Rijckevorselsingel 10 heeft 199 m² woonoppervlakte en 736 m³ inhoud. Het perceel is 528 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In De Kruiskamp ligt de gemiddelde woningwaarde op €291.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Commissaris van Rijckevorselsingel 10 en wat betekent dat?

Commissaris van Rijckevorselsingel 10 heeft energielabel E. Geldig tot 2034-03-14. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 56.29 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Commissaris van Rijckevorselsingel 10?

Commissaris van Rijckevorselsingel 10 heeft 8 kamers waarvan 6 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in De Kruiskamp?

De wijk De Kruiskamp in 's-Hertogenbosch (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 8.395 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €291.000, 44% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.