Streetview Commissaris Bosch van Drakesteinlaan 2 's-Hertogenbosch

Commissaris Bosch van Drakesteinlaan 2, 5224 CK 's-Hertogenbosch

145 m² Bouwjaar 1999 6 kamers 4 slaapkamers Label B

Commissaris Bosch van Drakesteinlaan 2 is een woonhuis in 's-Hertogenbosch, gebouwd in 1999. De woning heeft een woonoppervlakte van 145 m², een perceel van 169 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €291.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1999
Woonoppervlakte
145 m²
Perceeloppervlakte
169 m²
Inhoud
523 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Commissaris Bosch van Drakesteinlaan 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Commissaris Bosch van Drakesteinlaan 2

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
117.33 kWh/m²
Primaire fossiele energie
176.14 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
32.86 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in 's-Hertogenbosch

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

2 km
Vervoer

Treinstation

3.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

4.9 km
Cultuur

Bioscoop

3.6 km

Buurtinformatie in 's-Hertogenbosch

8395 Inwoners
3790 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
3725 Woningvoorraad
€291.000 Gem. woningwaarde De Kruiskamp
44% Koopwoningen
6.753 Inwoners per km²

Locatie van Commissaris Bosch van Drakesteinlaan 2

Vergelijkbare woningen in 's-Hertogenbosch

Veelgestelde vragen over Commissaris Bosch van Drakesteinlaan 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Commissaris Bosch van Drakesteinlaan 2?

De gemiddelde woningwaarde in De Kruiskamp is €291.000. Dat komt neer op circa €2.007 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Commissaris Bosch van Drakesteinlaan 2 zich tot de wijk De Kruiskamp?

Commissaris Bosch van Drakesteinlaan 2 is een woonhuis van 145 m² in de wijk De Kruiskamp. De buurt telt 3.725 woningen. Daarvan is 44% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.753 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Commissaris Bosch van Drakesteinlaan 2?

Commissaris Bosch van Drakesteinlaan 2 is een woonhuis in De Kruiskamp, gebouwd in 1999 (27 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Commissaris Bosch van Drakesteinlaan 2 vergeleken met de buurt?

Commissaris Bosch van Drakesteinlaan 2 heeft 145 m² woonoppervlakte en 523 m³ inhoud. Het perceel is 169 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In De Kruiskamp ligt de gemiddelde woningwaarde op €291.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Commissaris Bosch van Drakesteinlaan 2 en wat betekent dat?

Commissaris Bosch van Drakesteinlaan 2 heeft energielabel B. Geldig tot 2031-07-12. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.86 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Commissaris Bosch van Drakesteinlaan 2?

Commissaris Bosch van Drakesteinlaan 2 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in De Kruiskamp?

De wijk De Kruiskamp in 's-Hertogenbosch (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 8.395 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €291.000, 44% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Kruiskamp?

Vanuit Commissaris Bosch van Drakesteinlaan 2 in De Kruiskamp bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 2 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 1.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij De Kruiskamp?