Geschakelde woning Gouverneur Holvoetstraat 24 's-Hertogenbosch

Gouverneur Holvoetstraat 24, 5224 CC 's-Hertogenbosch

160 m² Bouwjaar 1971 4 kamers 2 slaapkamers Label A

Gouverneur Holvoetstraat 24 is een geschakelde woning in 's-Hertogenbosch, gebouwd in 1971. De woning heeft een woonoppervlakte van 160 m², een perceel van 583 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €263.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1971
Woonoppervlakte
160 m²
Perceeloppervlakte
583 m²
Inhoud
592 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€720.000 tot €820.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan water, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Gouverneur Holvoetstraat 24

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Gouverneur Holvoetstraat 24

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
105.92 kWh/m²
Primaire fossiele energie
137.34 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
21.4%
CO₂-emissie
25.56 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, houtkachel en gehele vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas en volledig geïsoleerd

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in 's-Hertogenbosch

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.6 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

4 km
Cultuur

Bioscoop

2.5 km

Buurtinformatie in 's-Hertogenbosch

4920 Inwoners
2625 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
2715 Woningvoorraad
€263.000 Gem. woningwaarde De Schutskamp
26% Koopwoningen
4.655 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Gouverneur Holvoetstraat 24

Vergelijkbare woningen in 's-Hertogenbosch

Veelgestelde vragen over Gouverneur Holvoetstraat 24

Wat is de geschatte woningwaarde van Gouverneur Holvoetstraat 24?

De prijsindicatie voor Gouverneur Holvoetstraat 24 ligt rond €720.000 tot €820.000. De gemiddelde woningwaarde in De Schutskamp is €263.000. Dat komt neer op circa €1.644 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Gouverneur Holvoetstraat 24 zich tot de wijk De Schutskamp?

Gouverneur Holvoetstraat 24 is een geschakelde woning van 160 m² in de wijk De Schutskamp. De buurt telt 2.715 woningen. Daarvan is 26% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.655 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Gouverneur Holvoetstraat 24?

Gouverneur Holvoetstraat 24 is een geschakelde woning in De Schutskamp, gebouwd in 1971 (55 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Gouverneur Holvoetstraat 24 vergeleken met de buurt?

Gouverneur Holvoetstraat 24 heeft 160 m² woonoppervlakte en 592 m³ inhoud. Het perceel is 583 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 40 m² per kamer. In De Schutskamp ligt de gemiddelde woningwaarde op €263.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Gouverneur Holvoetstraat 24 en wat betekent dat?

Gouverneur Holvoetstraat 24 heeft energielabel A. Geldig tot 2036-01-30. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 25.56 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Gouverneur Holvoetstraat 24?

Gouverneur Holvoetstraat 24 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in De Schutskamp?

De wijk De Schutskamp in 's-Hertogenbosch (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 4.920 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €263.000, 26% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.