Streetview Heinkenszandseweg 27 's-Heerenhoek

Heinkenszandseweg 27, 4453 VE 's-Heerenhoek

336 m² Bouwjaar 1830

Heinkenszandseweg 27 is een woonhuis in 's-Heerenhoek, gebouwd in 1830. De woning heeft een woonoppervlakte van 336 m² en een perceel van 1212 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €370.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1830
Woonoppervlakte
336 m²
Perceeloppervlakte
1212 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Heinkenszandseweg 27

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in 's-Heerenhoek

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

4.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

11.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

11.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

12.3 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

4.9 km
Cultuur

Bioscoop

10.9 km

Buurtinformatie in 's-Heerenhoek

290 Inwoners
115 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
116 Woningvoorraad
€370.000 Gem. woningwaarde Buitengebied 's-Heerenhoek
86% Koopwoningen
35 Inwoners per km²

Locatie van Heinkenszandseweg 27

Vergelijkbare woningen in 's-Heerenhoek

Veelgestelde vragen over Heinkenszandseweg 27

Wat is de geschatte woningwaarde van Heinkenszandseweg 27?

De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied 's-Heerenhoek is €370.000. Dat komt neer op circa €1.101 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Heinkenszandseweg 27 zich tot de wijk Buitengebied 's-Heerenhoek?

Heinkenszandseweg 27 is een woonhuis van 336 m² in de wijk Buitengebied 's-Heerenhoek. De buurt telt 116 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 35 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Heinkenszandseweg 27?

Heinkenszandseweg 27 is een woonhuis in Buitengebied 's-Heerenhoek, gebouwd in 1830 (196 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Heinkenszandseweg 27 vergeleken met de buurt?

Heinkenszandseweg 27 heeft 336 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1212 m². In Buitengebied 's-Heerenhoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €370.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied 's-Heerenhoek?

De wijk Buitengebied 's-Heerenhoek in 's-Heerenhoek (Zeeland) kenmerkt zich door 290 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €370.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied 's-Heerenhoek?

Vanuit Heinkenszandseweg 27 in Buitengebied 's-Heerenhoek bereik je: supermarkt op 4.4 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 11.5 km, snelwegoprit op 0.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Buitengebied 's-Heerenhoek?

Zorg en onderwijs in de buurt van Heinkenszandseweg 27: ziekenhuis op 12.3 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 1.3 km, middelbare school op 11.9 km.