Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1965
- Woonoppervlakte
- 185 m²
- Perceeloppervlakte
- 765 m²
Lange Noordweg 11 is een woonhuis in 's-Heerenhoek, gebouwd in 1965. De woning heeft een woonoppervlakte van 185 m² en een perceel van 765 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €370.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Lange Noordweg 11
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.3 kmSupermarkt
4.4 kmHuisarts
1.3 kmTreinstation
11.5 kmSnelweg oprit
0.8 kmKinderdagverblijf
1.3 kmMiddelbare school
11.9 kmApotheek
1.3 kmZiekenhuis
12.3 kmRestaurant
1.2 kmCafé
1.5 kmBibliotheek
4.9 kmBioscoop
10.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Buitengebied 's-Heerenhoek is €370.000. Dat komt neer op circa €2.000 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLange Noordweg 11 is een woonhuis van 185 m² in de wijk Buitengebied 's-Heerenhoek. De buurt telt 116 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 35 inwoners per km².
Lange Noordweg 11 is een woonhuis in Buitengebied 's-Heerenhoek, gebouwd in 1965 (61 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Lange Noordweg 11 heeft 185 m² woonoppervlakte. Het perceel is 765 m². In Buitengebied 's-Heerenhoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €370.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Buitengebied 's-Heerenhoek in 's-Heerenhoek (Zeeland) kenmerkt zich door 290 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €370.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Lange Noordweg 11 in Buitengebied 's-Heerenhoek bereik je: supermarkt op 4.4 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 11.5 km, snelwegoprit op 0.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Lange Noordweg 11: ziekenhuis op 12.3 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 1.3 km, middelbare school op 11.9 km.
Recreatie nabij Buitengebied 's-Heerenhoek: restaurant (1.2 km), cafe (1.5 km).
Een woningrapport voor Lange Noordweg 11 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Buitengebied 's-Heerenhoek. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1965, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.