Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2010
- Woonoppervlakte
- 203 m²
- Perceeloppervlakte
- 483 m²
Priemstraat 14 is een woonhuis in 's-Heerenhoek, gebouwd in 2010. De woning heeft een woonoppervlakte van 203 m² en een perceel van 483 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €258.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Priemstraat 14
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
5 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
11.4 kmSnelweg oprit
1.1 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
12.3 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
12.7 kmRestaurant
0.4 kmCafé
1 kmBibliotheek
5.2 kmBioscoop
11.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Kern 's-Heerenhoek is €258.000. Dat komt neer op circa €1.271 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPriemstraat 14 is een woonhuis van 203 m² in de wijk Kern 's-Heerenhoek. De buurt telt 815 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.490 inwoners per km².
Priemstraat 14 is een woonhuis in Kern 's-Heerenhoek, gebouwd in 2010 (16 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Priemstraat 14 heeft 203 m² woonoppervlakte. Het perceel is 483 m². In Kern 's-Heerenhoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €258.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Kern 's-Heerenhoek in 's-Heerenhoek (Zeeland) kenmerkt zich door 1.720 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €258.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Priemstraat 14 in Kern 's-Heerenhoek bereik je: supermarkt op 5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 11.4 km, snelwegoprit op 1.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Priemstraat 14: ziekenhuis op 12.7 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 12.3 km.
Recreatie nabij Kern 's-Heerenhoek: restaurant (0.4 km), cafe (1 km).
Een woningrapport voor Priemstraat 14 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Kern 's-Heerenhoek. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2010, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.