Streetview kapelaan Koningstraat 20 's-Heerenhoek

kapelaan Koningstraat 20, 4453 BK 's-Heerenhoek

153 m² Bouwjaar 1998 9 kamers Label B

kapelaan Koningstraat 20 is een woonhuis in 's-Heerenhoek, gebouwd in 1998. De woning heeft een woonoppervlakte van 153 m², een perceel van 1095 m² en 9 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €258.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1998
Woonoppervlakte
153 m²
Perceeloppervlakte
1095 m²
Inhoud
495 m³
Kamers
9

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor kapelaan Koningstraat 20

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel kapelaan Koningstraat 20

Energielabel

Energieklasse
B

Bereikbaarheid in 's-Heerenhoek

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

11.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

12.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

12.7 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

5.2 km
Cultuur

Bioscoop

11.2 km

Buurtinformatie in 's-Heerenhoek

1720 Inwoners
810 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
815 Woningvoorraad
€258.000 Gem. woningwaarde Kern 's-Heerenhoek
68% Koopwoningen
2.490 Inwoners per km²

Locatie van kapelaan Koningstraat 20

Vergelijkbare woningen in 's-Heerenhoek

Veelgestelde vragen over kapelaan Koningstraat 20

Wat is de geschatte woningwaarde van kapelaan Koningstraat 20?

De gemiddelde woningwaarde in Kern 's-Heerenhoek is €258.000. Dat komt neer op circa €1.686 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt kapelaan Koningstraat 20 zich tot de wijk Kern 's-Heerenhoek?

kapelaan Koningstraat 20 is een woonhuis van 153 m² in de wijk Kern 's-Heerenhoek. De buurt telt 815 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.490 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op kapelaan Koningstraat 20?

kapelaan Koningstraat 20 is een woonhuis in Kern 's-Heerenhoek, gebouwd in 1998 (28 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is kapelaan Koningstraat 20 vergeleken met de buurt?

kapelaan Koningstraat 20 heeft 153 m² woonoppervlakte en 495 m³ inhoud. Het perceel is 1095 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 17 m² per kamer. In Kern 's-Heerenhoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €258.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van kapelaan Koningstraat 20 en wat betekent dat?

kapelaan Koningstraat 20 heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de indeling van kapelaan Koningstraat 20?

kapelaan Koningstraat 20 heeft 9 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Kern 's-Heerenhoek?

De wijk Kern 's-Heerenhoek in 's-Heerenhoek (Zeeland) kenmerkt zich door 1.720 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €258.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kern 's-Heerenhoek?

Vanuit kapelaan Koningstraat 20 in Kern 's-Heerenhoek bereik je: supermarkt op 5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 11.4 km, snelwegoprit op 1.1 km.