Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1975
- Woonoppervlakte
- 182 m²
- Perceeloppervlakte
- 497 m²
- Inhoud
- 773 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 3
van Zijlstraat 6 is een woonhuis in 's-Heerenhoek, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 182 m², een perceel van 497 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €258.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor van Zijlstraat 6
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
5 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
11.4 kmSnelweg oprit
1.1 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
12.3 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
12.7 kmRestaurant
0.4 kmCafé
1 kmBibliotheek
5.2 kmBioscoop
11.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Kern 's-Heerenhoek is €258.000. Dat komt neer op circa €1.418 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenvan Zijlstraat 6 is een woonhuis van 182 m² in de wijk Kern 's-Heerenhoek. De buurt telt 815 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.490 inwoners per km².
van Zijlstraat 6 is een woonhuis in Kern 's-Heerenhoek, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
van Zijlstraat 6 heeft 182 m² woonoppervlakte en 773 m³ inhoud. Het perceel is 497 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 46 m² per kamer. In Kern 's-Heerenhoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €258.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
van Zijlstraat 6 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-12-24. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
van Zijlstraat 6 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Kern 's-Heerenhoek in 's-Heerenhoek (Zeeland) kenmerkt zich door 1.720 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €258.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit van Zijlstraat 6 in Kern 's-Heerenhoek bereik je: supermarkt op 5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 11.4 km, snelwegoprit op 1.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van van Zijlstraat 6: ziekenhuis op 12.7 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 12.3 km.