Streetview Jan van Renessestraat 13 's-Heer Hendrikskinderen

Jan van Renessestraat 13, 4472 BK 's-Heer Hendrikskinderen

200 m² Bouwjaar 1993

Jan van Renessestraat 13 is een woonhuis in 's-Heer Hendrikskinderen, gebouwd in 1993. De woning heeft een woonoppervlakte van 200 m² en een perceel van 704 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €363.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1993
Woonoppervlakte
200 m²
Perceeloppervlakte
704 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Jan van Renessestraat 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in 's-Heer Hendrikskinderen

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

2.6 km
Gezondheid

Huisarts

2.6 km
Vervoer

Treinstation

3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

2.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.9 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

2.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in 's-Heer Hendrikskinderen

1155 Inwoners
475 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
495 Woningvoorraad
€363.000 Gem. woningwaarde 's-Heer-Hendrikskinderen
86% Koopwoningen
950 Inwoners per km²

Locatie van Jan van Renessestraat 13

Vergelijkbare woningen in 's-Heer Hendrikskinderen

Veelgestelde vragen over Jan van Renessestraat 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Jan van Renessestraat 13?

De prijsindicatie voor Jan van Renessestraat 13 ligt rond €440.000 tot €490.000. De gemiddelde woningwaarde in 's-Heer-Hendrikskinderen is €363.000. Dat komt neer op circa €1.815 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jan van Renessestraat 13 zich tot de wijk 's-Heer-Hendrikskinderen?

Jan van Renessestraat 13 is een woonhuis van 200 m² in de wijk 's-Heer-Hendrikskinderen. De buurt telt 495 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 950 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jan van Renessestraat 13?

Jan van Renessestraat 13 is een woonhuis in 's-Heer-Hendrikskinderen, gebouwd in 1993 (33 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Jan van Renessestraat 13 vergeleken met de buurt?

Jan van Renessestraat 13 heeft 200 m² woonoppervlakte. Het perceel is 704 m². In 's-Heer-Hendrikskinderen ligt de gemiddelde woningwaarde op €363.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in 's-Heer-Hendrikskinderen?

De wijk 's-Heer-Hendrikskinderen in 's-Heer Hendrikskinderen (Zeeland) kenmerkt zich door 1.155 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €363.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij 's-Heer-Hendrikskinderen?

Vanuit Jan van Renessestraat 13 in 's-Heer-Hendrikskinderen bereik je: supermarkt op 2.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 2.6 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 0.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij 's-Heer-Hendrikskinderen?

Zorg en onderwijs in de buurt van Jan van Renessestraat 13: ziekenhuis op 5.9 km, apotheek op 2.6 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 2.2 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij 's-Heer-Hendrikskinderen?