Streetview Jacoba van Beierenstraat 17 's-Heer Hendrikskinderen

Jacoba van Beierenstraat 17, 4472 BA 's-Heer Hendrikskinderen

126 m² Bouwjaar 1965 5 kamers Label C

Jacoba van Beierenstraat 17 is een woonhuis in 's-Heer Hendrikskinderen, gebouwd in 1965. De woning heeft een woonoppervlakte van 126 m², een perceel van 407 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €363.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1965
Woonoppervlakte
126 m²
Perceeloppervlakte
407 m²
Kamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Jacoba van Beierenstraat 17

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jacoba van Beierenstraat 17

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in 's-Heer Hendrikskinderen

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

2.6 km
Gezondheid

Huisarts

2.6 km
Vervoer

Treinstation

3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

2.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.9 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

2.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in 's-Heer Hendrikskinderen

1155 Inwoners
475 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
495 Woningvoorraad
€363.000 Gem. woningwaarde 's-Heer-Hendrikskinderen
86% Koopwoningen
950 Inwoners per km²

Locatie van Jacoba van Beierenstraat 17

Vergelijkbare woningen in 's-Heer Hendrikskinderen

Veelgestelde vragen over Jacoba van Beierenstraat 17

Wat is de geschatte woningwaarde van Jacoba van Beierenstraat 17?

De prijsindicatie voor Jacoba van Beierenstraat 17 ligt rond €250.000 tot €300.000. De gemiddelde woningwaarde in 's-Heer-Hendrikskinderen is €363.000. Dat komt neer op circa €2.881 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jacoba van Beierenstraat 17 zich tot de wijk 's-Heer-Hendrikskinderen?

Jacoba van Beierenstraat 17 is een woonhuis van 126 m² in de wijk 's-Heer-Hendrikskinderen. De buurt telt 495 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 950 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jacoba van Beierenstraat 17?

Jacoba van Beierenstraat 17 is een woonhuis in 's-Heer-Hendrikskinderen, gebouwd in 1965 (61 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Jacoba van Beierenstraat 17 vergeleken met de buurt?

Jacoba van Beierenstraat 17 heeft 126 m² woonoppervlakte. Het perceel is 407 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In 's-Heer-Hendrikskinderen ligt de gemiddelde woningwaarde op €363.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jacoba van Beierenstraat 17 en wat betekent dat?

Jacoba van Beierenstraat 17 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Jacoba van Beierenstraat 17?

Jacoba van Beierenstraat 17 heeft 5 kamers.

Hoe is de woningmarkt in 's-Heer-Hendrikskinderen?

De wijk 's-Heer-Hendrikskinderen in 's-Heer Hendrikskinderen (Zeeland) kenmerkt zich door 1.155 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €363.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij 's-Heer-Hendrikskinderen?

Vanuit Jacoba van Beierenstraat 17 in 's-Heer-Hendrikskinderen bereik je: supermarkt op 2.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 2.6 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 0.3 km.