Streetview Terlucht 4 's-Heer Arendskerke

Terlucht 4, 4458 SC 's-Heer Arendskerke

344 m² Bouwjaar 1950 5 kamers 4 slaapkamers Label F

Terlucht 4 is een woonhuis in 's-Heer Arendskerke, gebouwd in 1950. De woning heeft een woonoppervlakte van 344 m² en 5 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €557.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1950
Woonoppervlakte
344 m²
Inhoud
1471 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Terlucht 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Terlucht 4

Energielabel

Energieklasse
F
Geldig tot

Bereikbaarheid in 's-Heer Arendskerke

Onderwijs

Basisschool

1.4 km
Dagelijks

Supermarkt

2.8 km
Gezondheid

Huisarts

2.9 km
Vervoer

Treinstation

3.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.8 km
Gezondheid

Apotheek

2.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.6 km
Horeca

Restaurant

1.9 km
Horeca

Café

3.2 km
Cultuur

Bibliotheek

3.4 km
Cultuur

Bioscoop

3.7 km

Buurtinformatie in 's-Heer Arendskerke

120 Inwoners
50 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
27 Woningvoorraad
€557.000 Gem. woningwaarde Verspr.h. ten N. v. 's-Heer-Hendrikskind
100% Koopwoningen
41 Inwoners per km²

Locatie van Terlucht 4

Vergelijkbare woningen in 's-Heer Arendskerke

Veelgestelde vragen over Terlucht 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Terlucht 4?

De prijsindicatie voor Terlucht 4 ligt rond €825.000 tot €925.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspr.h. ten N. v. 's-Heer-Hendrikskind is €557.000. Dat komt neer op circa €1.619 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Terlucht 4 zich tot de wijk Verspr.h. ten N. v. 's-Heer-Hendrikskind?

Terlucht 4 is een woonhuis van 344 m² in de wijk Verspr.h. ten N. v. 's-Heer-Hendrikskind. De buurt telt 27 woningen. Daarvan is 100% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 41 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Terlucht 4?

Terlucht 4 is een woonhuis in Verspr.h. ten N. v. 's-Heer-Hendrikskind, gebouwd in 1950 (76 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Terlucht 4 vergeleken met de buurt?

Terlucht 4 heeft 344 m² woonoppervlakte en 1471 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 69 m² per kamer. In Verspr.h. ten N. v. 's-Heer-Hendrikskind ligt de gemiddelde woningwaarde op €557.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Terlucht 4 en wat betekent dat?

Terlucht 4 heeft energielabel F. Geldig tot 2029-02-06. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Terlucht 4?

Terlucht 4 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Verspr.h. ten N. v. 's-Heer-Hendrikskind?

De wijk Verspr.h. ten N. v. 's-Heer-Hendrikskind in 's-Heer Arendskerke (Zeeland) kenmerkt zich door 120 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €557.000, 100% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspr.h. ten N. v. 's-Heer-Hendrikskind?