Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1920
- Woonoppervlakte
- 186 m²
- Perceeloppervlakte
- 1070 m²
Nieuwe Rijksweg 34 is een woonhuis in 's-Heer Arendskerke, gebouwd in 1920. De woning heeft een woonoppervlakte van 186 m² en een perceel van 1070 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €494.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Nieuwe Rijksweg 34
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.3 kmSupermarkt
3.8 kmHuisarts
3 kmTreinstation
7.7 kmSnelweg oprit
0.5 kmKinderdagverblijf
2.4 kmMiddelbare school
6.9 kmApotheek
3 kmZiekenhuis
9.5 kmRestaurant
2 kmCafé
6.4 kmBibliotheek
3.7 kmBioscoop
6.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen in het Westen is €494.000. Dat komt neer op circa €2.656 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNieuwe Rijksweg 34 is een woonhuis van 186 m² in de wijk Verspreide huizen in het Westen. De buurt telt 22 woningen. Daarvan is 95% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11 inwoners per km².
Nieuwe Rijksweg 34 is een woonhuis in Verspreide huizen in het Westen, gebouwd in 1920 (106 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Nieuwe Rijksweg 34 heeft 186 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1070 m². In Verspreide huizen in het Westen ligt de gemiddelde woningwaarde op €494.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Verspreide huizen in het Westen in 's-Heer Arendskerke (Zeeland) kenmerkt zich door 55 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €494.000, 95% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Nieuwe Rijksweg 34 in Verspreide huizen in het Westen bereik je: supermarkt op 3.8 km, basisschool op 2.3 km, huisarts op 3 km, treinstation op 7.7 km, snelwegoprit op 0.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Nieuwe Rijksweg 34: ziekenhuis op 9.5 km, apotheek op 3 km, kinderdagverblijf op 2.4 km, middelbare school op 6.9 km.
Recreatie nabij Verspreide huizen in het Westen: restaurant (2 km), cafe (6.4 km).
Een woningrapport voor Nieuwe Rijksweg 34 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Verspreide huizen in het Westen. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1920, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.