2-onder-1-kapwoning Meerkoetweg 2 's-Heer Arendskerke

Meerkoetweg 2, 4458 NH 's-Heer Arendskerke

77 m² Bouwjaar 1908 6 kamers 3 slaapkamers Label G

Meerkoetweg 2 is een 2-onder-1-kapwoning in 's-Heer Arendskerke, gebouwd in 1908. De woning heeft een woonoppervlakte van 77 m², een perceel van 2076 m² en 6 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €370.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1908
Woonoppervlakte
77 m²
Perceeloppervlakte
2076 m²
Inhoud
274 m³
Kamers
6
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€270.000 tot €320.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Buiten bebouwde kom, landelijk gelegen, open ligging en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Meerkoetweg 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Meerkoetweg 2

Tuin
Ja (1900.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in 's-Heer Arendskerke

Onderwijs

Basisschool

1.5 km
Dagelijks

Supermarkt

7.4 km
Gezondheid

Huisarts

2 km
Vervoer

Treinstation

8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

10.5 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

12.5 km
Horeca

Restaurant

3 km
Horeca

Café

6 km
Cultuur

Bibliotheek

7.6 km
Cultuur

Bioscoop

10.6 km

Buurtinformatie in 's-Heer Arendskerke

110 Inwoners
40 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
52 Woningvoorraad
€370.000 Gem. woningwaarde De Schenge
87% Koopwoningen
16 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Meerkoetweg 2

Vergelijkbare woningen in 's-Heer Arendskerke

Veelgestelde vragen over Meerkoetweg 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Meerkoetweg 2?

De prijsindicatie voor Meerkoetweg 2 ligt rond €270.000 tot €320.000. De gemiddelde woningwaarde in De Schenge is €370.000. Dat komt neer op circa €4.805 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Meerkoetweg 2 zich tot de wijk De Schenge?

Meerkoetweg 2 is een 2-onder-1-kapwoning van 77 m² in de wijk De Schenge. De buurt telt 52 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 16 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Meerkoetweg 2?

Meerkoetweg 2 is een 2-onder-1-kapwoning in De Schenge, gebouwd in 1908 (118 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Meerkoetweg 2 vergeleken met de buurt?

Meerkoetweg 2 heeft 77 m² woonoppervlakte en 274 m³ inhoud. Het perceel is 2076 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 13 m² per kamer. In De Schenge ligt de gemiddelde woningwaarde op €370.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Meerkoetweg 2 en wat betekent dat?

Meerkoetweg 2 heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.

Hoe is de indeling van Meerkoetweg 2?

Meerkoetweg 2 heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 1900 m².

Hoe is de woningmarkt in De Schenge?

De wijk De Schenge in 's-Heer Arendskerke (Zeeland) kenmerkt zich door 110 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €370.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Schenge?

Vanuit Meerkoetweg 2 in De Schenge bereik je: supermarkt op 7.4 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 2 km, treinstation op 8 km, snelwegoprit op 1.9 km.