Streetview Ambachtsweg 18 's-Heer Arendskerke

Ambachtsweg 18, 4458 DA 's-Heer Arendskerke

322 m² Bouwjaar 1996 Label A

Ambachtsweg 18 is een appartement in 's-Heer Arendskerke, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 322 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €323.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1996
Woonoppervlakte
322 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Ambachtsweg 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ambachtsweg 18

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in 's-Heer Arendskerke

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

4.1 km
Gezondheid

Huisarts

3.5 km
Vervoer

Treinstation

6 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.2 km
Gezondheid

Apotheek

3.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.7 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

4.9 km
Cultuur

Bibliotheek

4 km
Cultuur

Bioscoop

5.5 km

Buurtinformatie in 's-Heer Arendskerke

205 Inwoners
95 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
93 Woningvoorraad
€323.000 Gem. woningwaarde Eindewege
91% Koopwoningen
363 Inwoners per km²

Locatie van Ambachtsweg 18

Vergelijkbare woningen in 's-Heer Arendskerke

Veelgestelde vragen over Ambachtsweg 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Ambachtsweg 18?

De gemiddelde woningwaarde in Eindewege is €323.000. Dat komt neer op circa €1.003 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ambachtsweg 18 zich tot de wijk Eindewege?

Ambachtsweg 18 is een appartement van 322 m² in de wijk Eindewege. De buurt telt 93 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 363 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ambachtsweg 18?

Ambachtsweg 18 is een appartement in Eindewege, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Ambachtsweg 18 vergeleken met de buurt?

Ambachtsweg 18 heeft 322 m² woonoppervlakte. In Eindewege ligt de gemiddelde woningwaarde op €323.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ambachtsweg 18 en wat betekent dat?

Ambachtsweg 18 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-06-26. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Eindewege?

De wijk Eindewege in 's-Heer Arendskerke (Zeeland) kenmerkt zich door 205 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €323.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Eindewege?

Vanuit Ambachtsweg 18 in Eindewege bereik je: supermarkt op 4.1 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 3.5 km, treinstation op 6 km, snelwegoprit op 0.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Eindewege?

Zorg en onderwijs in de buurt van Ambachtsweg 18: ziekenhuis op 8.7 km, apotheek op 3.5 km, kinderdagverblijf op 1.2 km, middelbare school op 5.2 km.