Streetview Bewestenwege 24 's-Heer Arendskerke

Bewestenwege 24, 4458 CZ 's-Heer Arendskerke

151 m² Bouwjaar 2008 5 kamers 3 slaapkamers Label A+++

Bewestenwege 24 is een woonhuis in 's-Heer Arendskerke, gebouwd in 2008. De woning heeft een woonoppervlakte van 151 m², een perceel van 323 m² en 5 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €307.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2008
Woonoppervlakte
151 m²
Perceeloppervlakte
323 m²
Inhoud
579 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Bewestenwege 24

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bewestenwege 24

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
105.95 kWh/m²
Primaire fossiele energie
32.29 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
80.8%
CO₂-emissie
6.09 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in 's-Heer Arendskerke

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

3.5 km
Gezondheid

Huisarts

3.2 km
Vervoer

Treinstation

5.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.1 km
Gezondheid

Apotheek

3.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.8 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

5.4 km
Cultuur

Bibliotheek

3.7 km
Cultuur

Bioscoop

4.6 km

Buurtinformatie in 's-Heer Arendskerke

1220 Inwoners
530 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
546 Woningvoorraad
€307.000 Gem. woningwaarde 's-Heer-Arendskerke
72% Koopwoningen
2.168 Inwoners per km²

Locatie van Bewestenwege 24

Vergelijkbare woningen in 's-Heer Arendskerke

Veelgestelde vragen over Bewestenwege 24

Wat is de geschatte woningwaarde van Bewestenwege 24?

De gemiddelde woningwaarde in 's-Heer-Arendskerke is €307.000. Dat komt neer op circa €2.033 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bewestenwege 24 zich tot de wijk 's-Heer-Arendskerke?

Bewestenwege 24 is een woonhuis van 151 m² in de wijk 's-Heer-Arendskerke. De buurt telt 546 woningen. Daarvan is 72% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.168 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bewestenwege 24?

Bewestenwege 24 is een woonhuis in 's-Heer-Arendskerke, gebouwd in 2008 (18 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Bewestenwege 24 vergeleken met de buurt?

Bewestenwege 24 heeft 151 m² woonoppervlakte en 579 m³ inhoud. Het perceel is 323 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In 's-Heer-Arendskerke ligt de gemiddelde woningwaarde op €307.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bewestenwege 24 en wat betekent dat?

Bewestenwege 24 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2032-04-20. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 6.09 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Bewestenwege 24?

Bewestenwege 24 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in 's-Heer-Arendskerke?

De wijk 's-Heer-Arendskerke in 's-Heer Arendskerke (Zeeland) kenmerkt zich door 1.220 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €307.000, 72% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij 's-Heer-Arendskerke?

Vanuit Bewestenwege 24 in 's-Heer-Arendskerke bereik je: supermarkt op 3.5 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 3.2 km, treinstation op 5.9 km, snelwegoprit op 0.6 km.