Streetview Bewestenwege 19 's-Heer Arendskerke

Bewestenwege 19, 4458 CZ 's-Heer Arendskerke

217 m² Bouwjaar 2009 Label B

Bewestenwege 19 is een woonhuis in 's-Heer Arendskerke, gebouwd in 2009. De woning heeft een woonoppervlakte van 217 m² en een perceel van 920 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €307.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2009
Woonoppervlakte
217 m²
Perceeloppervlakte
920 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Bewestenwege 19

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bewestenwege 19

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
110.71 kWh/m²
Primaire fossiele energie
160.86 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
13%
CO₂-emissie
28.67 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in 's-Heer Arendskerke

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

3.5 km
Gezondheid

Huisarts

3.2 km
Vervoer

Treinstation

5.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.1 km
Gezondheid

Apotheek

3.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.8 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

5.4 km
Cultuur

Bibliotheek

3.7 km
Cultuur

Bioscoop

4.6 km

Buurtinformatie in 's-Heer Arendskerke

1220 Inwoners
530 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
546 Woningvoorraad
€307.000 Gem. woningwaarde 's-Heer-Arendskerke
72% Koopwoningen
2.168 Inwoners per km²

Locatie van Bewestenwege 19

Vergelijkbare woningen in 's-Heer Arendskerke

Veelgestelde vragen over Bewestenwege 19

Wat is de geschatte woningwaarde van Bewestenwege 19?

De gemiddelde woningwaarde in 's-Heer-Arendskerke is €307.000. Dat komt neer op circa €1.415 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bewestenwege 19 zich tot de wijk 's-Heer-Arendskerke?

Bewestenwege 19 is een woonhuis van 217 m² in de wijk 's-Heer-Arendskerke. De buurt telt 546 woningen. Daarvan is 72% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.168 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bewestenwege 19?

Bewestenwege 19 is een woonhuis in 's-Heer-Arendskerke, gebouwd in 2009 (17 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Bewestenwege 19 vergeleken met de buurt?

Bewestenwege 19 heeft 217 m² woonoppervlakte. Het perceel is 920 m². In 's-Heer-Arendskerke ligt de gemiddelde woningwaarde op €307.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bewestenwege 19 en wat betekent dat?

Bewestenwege 19 heeft energielabel B. Geldig tot 2032-09-27. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 28.67 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in 's-Heer-Arendskerke?

De wijk 's-Heer-Arendskerke in 's-Heer Arendskerke (Zeeland) kenmerkt zich door 1.220 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €307.000, 72% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij 's-Heer-Arendskerke?

Vanuit Bewestenwege 19 in 's-Heer-Arendskerke bereik je: supermarkt op 3.5 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 3.2 km, treinstation op 5.9 km, snelwegoprit op 0.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij 's-Heer-Arendskerke?