Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1993
- Woonoppervlakte
- 170 m²
- Perceeloppervlakte
- 442 m²
- Kamers
- 5
Liesbethstraat 16 is een woonhuis in 's-Heer Arendskerke, gebouwd in 1993. De woning heeft een woonoppervlakte van 170 m², een perceel van 442 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €307.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Liesbethstraat 16
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
3.5 kmHuisarts
3.2 kmTreinstation
5.9 kmSnelweg oprit
0.6 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
5.1 kmApotheek
3.2 kmZiekenhuis
7.8 kmRestaurant
0.6 kmCafé
5.4 kmBibliotheek
3.7 kmBioscoop
4.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in 's-Heer-Arendskerke is €307.000. Dat komt neer op circa €1.806 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLiesbethstraat 16 is een woonhuis van 170 m² in de wijk 's-Heer-Arendskerke. De buurt telt 546 woningen. Daarvan is 72% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.168 inwoners per km².
Liesbethstraat 16 is een woonhuis in 's-Heer-Arendskerke, gebouwd in 1993 (33 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Liesbethstraat 16 heeft 170 m² woonoppervlakte. Het perceel is 442 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In 's-Heer-Arendskerke ligt de gemiddelde woningwaarde op €307.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Liesbethstraat 16 heeft energielabel C. Geldig tot 2027-01-02. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 7366.64 kg/jaar.
Liesbethstraat 16 heeft 5 kamers.
De wijk 's-Heer-Arendskerke in 's-Heer Arendskerke (Zeeland) kenmerkt zich door 1.220 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €307.000, 72% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Liesbethstraat 16 in 's-Heer-Arendskerke bereik je: supermarkt op 3.5 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 3.2 km, treinstation op 5.9 km, snelwegoprit op 0.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Liesbethstraat 16: ziekenhuis op 7.8 km, apotheek op 3.2 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 5.1 km.