Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1930
- Woonoppervlakte
- 186 m²
- Perceeloppervlakte
- 345 m²
Lange Achterweg 15 is een woonhuis in 's-Heer Arendskerke, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 186 m² en een perceel van 345 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €307.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Lange Achterweg 15
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
3.5 kmHuisarts
3.2 kmTreinstation
5.9 kmSnelweg oprit
0.6 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
5.1 kmApotheek
3.2 kmZiekenhuis
7.8 kmRestaurant
0.6 kmCafé
5.4 kmBibliotheek
3.7 kmBioscoop
4.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in 's-Heer-Arendskerke is €307.000. Dat komt neer op circa €1.651 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLange Achterweg 15 is een woonhuis van 186 m² in de wijk 's-Heer-Arendskerke. De buurt telt 546 woningen. Daarvan is 72% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.168 inwoners per km².
Lange Achterweg 15 is een woonhuis in 's-Heer-Arendskerke, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Lange Achterweg 15 heeft 186 m² woonoppervlakte. Het perceel is 345 m². In 's-Heer-Arendskerke ligt de gemiddelde woningwaarde op €307.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Lange Achterweg 15 heeft energielabel G. Geldig tot 2034-06-03. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 87.34 kg/jaar.
De wijk 's-Heer-Arendskerke in 's-Heer Arendskerke (Zeeland) kenmerkt zich door 1.220 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €307.000, 72% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Lange Achterweg 15 in 's-Heer-Arendskerke bereik je: supermarkt op 3.5 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 3.2 km, treinstation op 5.9 km, snelwegoprit op 0.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Lange Achterweg 15: ziekenhuis op 7.8 km, apotheek op 3.2 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 5.1 km.