Streetview Gerbernesseweg 32 's-Heer Abtskerke

Gerbernesseweg 32, 4444 RR 's-Heer Abtskerke

201 m² Bouwjaar 1981

Gerbernesseweg 32 is een woonhuis in 's-Heer Abtskerke, gebouwd in 1981. De woning heeft een woonoppervlakte van 201 m² en een perceel van 523 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €325.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1981
Woonoppervlakte
201 m²
Perceeloppervlakte
523 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Gerbernesseweg 32

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in 's-Heer Abtskerke

Onderwijs

Basisschool

3.1 km
Dagelijks

Supermarkt

3.1 km
Gezondheid

Huisarts

2.4 km
Vervoer

Treinstation

5.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

3.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.6 km
Gezondheid

Apotheek

2.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.3 km
Horeca

Restaurant

2.5 km
Horeca

Café

2.7 km
Cultuur

Bibliotheek

3.1 km
Cultuur

Bioscoop

5.7 km

Buurtinformatie in 's-Heer Abtskerke

350 Inwoners
155 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
169 Woningvoorraad
€325.000 Gem. woningwaarde Kern 's-Heer Abtskerke
80% Koopwoningen
1.466 Inwoners per km²

Locatie van Gerbernesseweg 32

Vergelijkbare woningen in 's-Heer Abtskerke

Veelgestelde vragen over Gerbernesseweg 32

Wat is de geschatte woningwaarde van Gerbernesseweg 32?

De gemiddelde woningwaarde in Kern 's-Heer Abtskerke is €325.000. Dat komt neer op circa €1.617 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Gerbernesseweg 32 zich tot de wijk Kern 's-Heer Abtskerke?

Gerbernesseweg 32 is een woonhuis van 201 m² in de wijk Kern 's-Heer Abtskerke. De buurt telt 169 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.466 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Gerbernesseweg 32?

Gerbernesseweg 32 is een woonhuis in Kern 's-Heer Abtskerke, gebouwd in 1981 (45 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Gerbernesseweg 32 vergeleken met de buurt?

Gerbernesseweg 32 heeft 201 m² woonoppervlakte. Het perceel is 523 m². In Kern 's-Heer Abtskerke ligt de gemiddelde woningwaarde op €325.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Kern 's-Heer Abtskerke?

De wijk Kern 's-Heer Abtskerke in 's-Heer Abtskerke (Zeeland) kenmerkt zich door 350 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €325.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kern 's-Heer Abtskerke?

Vanuit Gerbernesseweg 32 in Kern 's-Heer Abtskerke bereik je: supermarkt op 3.1 km, basisschool op 3.1 km, huisarts op 2.4 km, treinstation op 5.6 km, snelwegoprit op 2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Kern 's-Heer Abtskerke?

Zorg en onderwijs in de buurt van Gerbernesseweg 32: ziekenhuis op 3.3 km, apotheek op 2.4 km, kinderdagverblijf op 3.1 km, middelbare school op 4.6 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Kern 's-Heer Abtskerke?

Recreatie nabij Kern 's-Heer Abtskerke: restaurant (2.5 km), cafe (2.7 km).