Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1870
- Woonoppervlakte
- 449 m²
Driewegje 5 is een woonhuis in 's-Gravenpolder, gebouwd in 1870. De woning heeft een woonoppervlakte van 449 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €418.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Driewegje 5
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.1 kmSupermarkt
2.2 kmHuisarts
1.7 kmTreinstation
5.8 kmSnelweg oprit
0.9 kmKinderdagverblijf
2 kmMiddelbare school
5.3 kmApotheek
1.8 kmZiekenhuis
4 kmRestaurant
1.6 kmCafé
1.9 kmBibliotheek
2.2 kmBioscoop
6.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Buitengebied 's-Gravenpolder is €418.000. Dat komt neer op circa €931 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDriewegje 5 is een woonhuis van 449 m² in de wijk Buitengebied 's-Gravenpolder. De buurt telt 55 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 30 inwoners per km².
Driewegje 5 is een woonhuis in Buitengebied 's-Gravenpolder, gebouwd in 1870 (156 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Driewegje 5 heeft 449 m² woonoppervlakte. In Buitengebied 's-Gravenpolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €418.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Buitengebied 's-Gravenpolder in 's-Gravenpolder (Zeeland) kenmerkt zich door 185 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €418.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.1 personen.
Vanuit Driewegje 5 in Buitengebied 's-Gravenpolder bereik je: supermarkt op 2.2 km, basisschool op 2.1 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 5.8 km, snelwegoprit op 0.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Driewegje 5: ziekenhuis op 4 km, apotheek op 1.8 km, kinderdagverblijf op 2 km, middelbare school op 5.3 km.
Recreatie nabij Buitengebied 's-Gravenpolder: restaurant (1.6 km), cafe (1.9 km).
Een woningrapport voor Driewegje 5 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Buitengebied 's-Gravenpolder. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1870, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.