Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Lavendelstraat 29 's-Gravenpolder

Lavendelstraat 29, 4431 EG 's-Gravenpolder

216 m² Bouwjaar 2012 6 kamers 4 slaapkamers Label A+

Lavendelstraat 29 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in 's-Gravenpolder, gebouwd in 2012. De woning heeft een woonoppervlakte van 216 m², een perceel van 325 m² en 6 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €283.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
2012
Woonoppervlakte
216 m²
Perceeloppervlakte
325 m²
Inhoud
848 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€500.000 tot €600.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Lavendelstraat 29

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lavendelstraat 29

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
85.31 kWh/m²
Primaire fossiele energie
101.99 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
19.3%
CO₂-emissie
18.53 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Gehele vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (100.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in 's-Gravenpolder

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

4.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

6.1 km

Buurtinformatie in 's-Gravenpolder

4555 Inwoners
1695 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
1772 Woningvoorraad
€283.000 Gem. woningwaarde Kern 's-Gravenpolder
69% Koopwoningen
2.864 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Lavendelstraat 29

Vergelijkbare woningen in 's-Gravenpolder

Veelgestelde vragen over Lavendelstraat 29

Wat is de geschatte woningwaarde van Lavendelstraat 29?

De prijsindicatie voor Lavendelstraat 29 ligt rond €500.000 tot €600.000. De gemiddelde woningwaarde in Kern 's-Gravenpolder is €283.000. Dat komt neer op circa €1.310 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lavendelstraat 29 zich tot de wijk Kern 's-Gravenpolder?

Lavendelstraat 29 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 216 m² in de wijk Kern 's-Gravenpolder. De buurt telt 1.772 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.864 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lavendelstraat 29?

Lavendelstraat 29 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Kern 's-Gravenpolder, gebouwd in 2012 (14 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Lavendelstraat 29 vergeleken met de buurt?

Lavendelstraat 29 heeft 216 m² woonoppervlakte en 848 m³ inhoud. Het perceel is 325 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Kern 's-Gravenpolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €283.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lavendelstraat 29 en wat betekent dat?

Lavendelstraat 29 heeft energielabel A+. Geldig tot 2034-08-28. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 18.53 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Lavendelstraat 29?

Lavendelstraat 29 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 100 m².

Hoe is de woningmarkt in Kern 's-Gravenpolder?

De wijk Kern 's-Gravenpolder in 's-Gravenpolder (Zeeland) kenmerkt zich door 4.555 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €283.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kern 's-Gravenpolder?