Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2006
- Woonoppervlakte
- 256 m²
- Perceeloppervlakte
- 1018 m²
Populierestraat 89 is een woonhuis in 's-Gravenpolder, gebouwd in 2006. De woning heeft een woonoppervlakte van 256 m² en een perceel van 1018 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €283.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Populierestraat 89
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
4.9 kmSnelweg oprit
0.8 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
4.8 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
3.7 kmRestaurant
0.7 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
0.6 kmBioscoop
6.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Kern 's-Gravenpolder is €283.000. Dat komt neer op circa €1.105 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPopulierestraat 89 is een woonhuis van 256 m² in de wijk Kern 's-Gravenpolder. De buurt telt 1.772 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.864 inwoners per km².
Populierestraat 89 is een woonhuis in Kern 's-Gravenpolder, gebouwd in 2006 (20 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Populierestraat 89 heeft 256 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1018 m². In Kern 's-Gravenpolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €283.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Populierestraat 89 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-02. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Kern 's-Gravenpolder in 's-Gravenpolder (Zeeland) kenmerkt zich door 4.555 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €283.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Populierestraat 89 in Kern 's-Gravenpolder bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 4.9 km, snelwegoprit op 0.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Populierestraat 89: ziekenhuis op 3.7 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 4.8 km.