Eengezinswoning, tussenwoning Populierestraat 6 's-Gravenpolder

Populierestraat 6, 4431 CK 's-Gravenpolder

121 m² Bouwjaar 1975 7 kamers 5 slaapkamers Label C

Populierestraat 6 is een eengezinswoning, tussenwoning in 's-Gravenpolder, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 121 m², een perceel van 155 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €283.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1975
Woonoppervlakte
121 m²
Perceeloppervlakte
155 m²
Inhoud
441 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€290.000 tot €340.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Populierestraat 6

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Populierestraat 6

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
116.12 kWh/m²
Primaire fossiele energie
192.12 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
35.36 kg/m²

Tuin
Ja (40.0 m²)

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

4.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

6.1 km

Buurtinformatie in 's-Gravenpolder

4555 Inwoners
1695 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
1772 Woningvoorraad
€283.000 Gem. woningwaarde Kern 's-Gravenpolder
69% Koopwoningen
2.864 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Populierestraat 6

Vergelijkbare woningen in 's-Gravenpolder

Veelgestelde vragen over Populierestraat 6

Wat is de geschatte woningwaarde van Populierestraat 6?

De prijsindicatie voor Populierestraat 6 ligt rond €290.000 tot €340.000. De gemiddelde woningwaarde in Kern 's-Gravenpolder is €283.000. Dat komt neer op circa €2.339 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Populierestraat 6 zich tot de wijk Kern 's-Gravenpolder?

Populierestraat 6 is een eengezinswoning, tussenwoning van 121 m² in de wijk Kern 's-Gravenpolder. De buurt telt 1.772 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.864 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Populierestraat 6?

Populierestraat 6 is een eengezinswoning, tussenwoning in Kern 's-Gravenpolder, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Populierestraat 6 vergeleken met de buurt?

Populierestraat 6 heeft 121 m² woonoppervlakte en 441 m³ inhoud. Het perceel is 155 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 17 m² per kamer. In Kern 's-Gravenpolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €283.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Populierestraat 6 en wat betekent dat?

Populierestraat 6 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-06-24. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 35.36 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Populierestraat 6?

Populierestraat 6 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 40 m².

Hoe is de woningmarkt in Kern 's-Gravenpolder?

De wijk Kern 's-Gravenpolder in 's-Gravenpolder (Zeeland) kenmerkt zich door 4.555 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €283.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kern 's-Gravenpolder?