2-onder-1-kapwoning Alcorplein 13 A Rotterdam

Alcorplein 13 A, 3089 PA Rotterdam

224 m² Bouwjaar 1928 4 kamers 3 slaapkamers Label NIET VERPLICHT

Alcorplein 13 A is een 2-onder-1-kapwoning in Rotterdam, gebouwd in 1928. De woning heeft een woonoppervlakte van 224 m² en 4 kamers. Het energielabel is NIET VERPLICHT. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €278.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1928
Woonoppervlakte
224 m²
Inhoud
732 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€635.000 tot €735.000
Daktype
Samengesteld dak bedekt met leisteen en pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Alcorplein 13 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Alcorplein 13 A

Energielabel

Energieklasse
NIET VERPLICHT
Verwarming
Cv-ketel, open haard en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dubbel glas, grotendeels dubbelglas en vloerisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Monument

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (140.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom

Garage
Parkeerplaats en vrijstaande stenen garage
Garagecapaciteit
2 auto(s)

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

4.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

4.7 km
Vervoer

Treinstation

9.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.1 km
Gezondheid

Apotheek

5.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.2 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

4.7 km
Cultuur

Bibliotheek

5.4 km
Cultuur

Bioscoop

9.4 km

Buurtinformatie in Rotterdam

1815 Inwoners
860 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
820 Woningvoorraad
€278.000 Gem. woningwaarde Heijplaat
36% Koopwoningen
4.648 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Alcorplein 13 A

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Alcorplein 13 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Alcorplein 13 A?

De prijsindicatie voor Alcorplein 13 A ligt rond €635.000 tot €735.000. De gemiddelde woningwaarde in Heijplaat is €278.000. Dat komt neer op circa €1.241 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Alcorplein 13 A zich tot de wijk Heijplaat?

Alcorplein 13 A is een 2-onder-1-kapwoning van 224 m² in de wijk Heijplaat. De buurt telt 820 woningen. Daarvan is 36% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.648 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Alcorplein 13 A?

Alcorplein 13 A is een 2-onder-1-kapwoning in Heijplaat, gebouwd in 1928 (98 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Alcorplein 13 A vergeleken met de buurt?

Alcorplein 13 A heeft 224 m² woonoppervlakte en 732 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 56 m² per kamer. In Heijplaat ligt de gemiddelde woningwaarde op €278.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Alcorplein 13 A en wat betekent dat?

Alcorplein 13 A heeft energielabel NIET VERPLICHT. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Alcorplein 13 A?

Alcorplein 13 A heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 140 m².

Hoe is de woningmarkt in Heijplaat?

De wijk Heijplaat in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.815 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €278.000, 36% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Heijplaat?

Vanuit Alcorplein 13 A in Heijplaat bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 4.7 km, huisarts op 4.7 km, treinstation op 9.5 km, snelwegoprit op 2.8 km.