Galerijflat (appartement) Stellendamstraat 72 C Rotterdam

Stellendamstraat 72 C, 3086 ZN Rotterdam

52 m² Bouwjaar 1956 3 kamers 2 slaapkamers Label F

Stellendamstraat 72 C is een galerijflat (appartement) in Rotterdam, gebouwd in 1956. De woning heeft een woonoppervlakte van 52 m² en 3 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €236.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1956
Woonoppervlakte
52 m²
Inhoud
182 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€175.000 tot €200.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Stellendamstraat 72 C

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Stellendamstraat 72 C

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

5.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

5.7 km

Buurtinformatie in Rotterdam

12770 Inwoners
5850 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
5503 Woningvoorraad
€236.000 Gem. woningwaarde Pendrecht
31% Koopwoningen
10.492 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Stellendamstraat 72 C

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Stellendamstraat 72 C

Wat is de geschatte woningwaarde van Stellendamstraat 72 C?

De prijsindicatie voor Stellendamstraat 72 C ligt rond €175.000 tot €200.000. De gemiddelde woningwaarde in Pendrecht is €236.000. Dat komt neer op circa €4.538 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Stellendamstraat 72 C zich tot de wijk Pendrecht?

Stellendamstraat 72 C is een galerijflat (appartement) van 52 m² in de wijk Pendrecht. De buurt telt 5.503 woningen. Daarvan is 31% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.492 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Stellendamstraat 72 C?

Stellendamstraat 72 C is een galerijflat (appartement) in Pendrecht, gebouwd in 1956 (70 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Stellendamstraat 72 C vergeleken met de buurt?

Stellendamstraat 72 C heeft 52 m² woonoppervlakte en 182 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 17 m² per kamer. In Pendrecht ligt de gemiddelde woningwaarde op €236.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Stellendamstraat 72 C en wat betekent dat?

Stellendamstraat 72 C heeft energielabel F. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen.

Hoe is de indeling van Stellendamstraat 72 C?

Stellendamstraat 72 C heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Pendrecht?

De wijk Pendrecht in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 12.770 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €236.000, 31% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Pendrecht?

Vanuit Stellendamstraat 72 C in Pendrecht bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 5.1 km, snelwegoprit op 2.5 km.