Portiekflat Sint-Maartensdijkstraat 22 Rotterdam

Sint-Maartensdijkstraat 22, 3086 TK Rotterdam

76 m² Bouwjaar 1961 4 kamers 3 slaapkamers Label D

Sint-Maartensdijkstraat 22 is een portiekflat in Rotterdam, gebouwd in 1961. De woning heeft een woonoppervlakte van 76 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €236.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1961
Woonoppervlakte
76 m²
Inhoud
245 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€265.000 tot €315.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Sint-Maartensdijkstraat 22

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Sint-Maartensdijkstraat 22

Garagecapaciteit
2 auto(s)

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

5.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

5.7 km

Buurtinformatie in Rotterdam

12770 Inwoners
5850 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
5503 Woningvoorraad
€236.000 Gem. woningwaarde Pendrecht
31% Koopwoningen
10.492 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Sint-Maartensdijkstraat 22

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Sint-Maartensdijkstraat 22

Wat is de geschatte woningwaarde van Sint-Maartensdijkstraat 22?

De prijsindicatie voor Sint-Maartensdijkstraat 22 ligt rond €265.000 tot €315.000. De gemiddelde woningwaarde in Pendrecht is €236.000. Dat komt neer op circa €3.105 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sint-Maartensdijkstraat 22 zich tot de wijk Pendrecht?

Sint-Maartensdijkstraat 22 is een portiekflat van 76 m² in de wijk Pendrecht. De buurt telt 5.503 woningen. Daarvan is 31% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.492 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sint-Maartensdijkstraat 22?

Sint-Maartensdijkstraat 22 is een portiekflat in Pendrecht, gebouwd in 1961 (65 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Sint-Maartensdijkstraat 22 vergeleken met de buurt?

Sint-Maartensdijkstraat 22 heeft 76 m² woonoppervlakte en 245 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Pendrecht ligt de gemiddelde woningwaarde op €236.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Sint-Maartensdijkstraat 22 en wat betekent dat?

Sint-Maartensdijkstraat 22 heeft energielabel D. Geldig tot 2030-10-11. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Sint-Maartensdijkstraat 22?

Sint-Maartensdijkstraat 22 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Pendrecht?

De wijk Pendrecht in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 12.770 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €236.000, 31% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Pendrecht?

Vanuit Sint-Maartensdijkstraat 22 in Pendrecht bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 5.1 km, snelwegoprit op 2.5 km.