Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1958
- Woonoppervlakte
- 49 m²
- Inhoud
- 138 m³
- Kamers
- 2
- Slaapkamers
- 1
Stavenissestraat 311 is een appartement in Rotterdam, gebouwd in 1958. De woning heeft een woonoppervlakte van 49 m² en 2 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €236.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Stavenissestraat 311
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
5.1 kmSnelweg oprit
2.5 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
1.5 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
3 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
1 kmBioscoop
5.7 kmDe prijsindicatie voor Stavenissestraat 311 ligt rond €35.000 tot €60.000. De gemiddelde woningwaarde in Pendrecht is €236.000. Dat komt neer op circa €4.816 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenStavenissestraat 311 is een appartement van 49 m² in de wijk Pendrecht. De buurt telt 5.503 woningen. Daarvan is 31% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.492 inwoners per km².
Stavenissestraat 311 is een appartement in Pendrecht, gebouwd in 1958 (68 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Stavenissestraat 311 heeft 49 m² woonoppervlakte en 138 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Pendrecht ligt de gemiddelde woningwaarde op €236.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Stavenissestraat 311 heeft energielabel C. Geldig tot 2027-03-22. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 2373.17 kg/jaar.
Stavenissestraat 311 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.
De wijk Pendrecht in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 12.770 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €236.000, 31% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Stavenissestraat 311 in Pendrecht bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 5.1 km, snelwegoprit op 2.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Stavenissestraat 311: ziekenhuis op 3 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.5 km.