Tussenwoning Abbenbroekweg 104 Rotterdam

Abbenbroekweg 104, 3086 GC Rotterdam

123 m² Bouwjaar 1971 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Abbenbroekweg 104 is een tussenwoning in Rotterdam, gebouwd in 1971. De woning heeft een woonoppervlakte van 123 m², een perceel van 133 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €236.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1971
Woonoppervlakte
123 m²
Perceeloppervlakte
133 m²
Inhoud
485 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€335.000 tot €385.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
on_quiet_road, sheltered_position, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Abbenbroekweg 104

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Abbenbroekweg 104

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
132.66 kWh/m²
Primaire fossiele energie
193.22 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
35.72 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

5.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

5.7 km

Buurtinformatie in Rotterdam

12770 Inwoners
5850 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
5503 Woningvoorraad
€236.000 Gem. woningwaarde Pendrecht
31% Koopwoningen
10.492 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Abbenbroekweg 104

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Abbenbroekweg 104

Wat is de geschatte woningwaarde van Abbenbroekweg 104?

De prijsindicatie voor Abbenbroekweg 104 ligt rond €335.000 tot €385.000. De gemiddelde woningwaarde in Pendrecht is €236.000. Dat komt neer op circa €1.919 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Abbenbroekweg 104 zich tot de wijk Pendrecht?

Abbenbroekweg 104 is een tussenwoning van 123 m² in de wijk Pendrecht. De buurt telt 5.503 woningen. Daarvan is 31% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.492 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Abbenbroekweg 104?

Abbenbroekweg 104 is een tussenwoning in Pendrecht, gebouwd in 1971 (55 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Abbenbroekweg 104 vergeleken met de buurt?

Abbenbroekweg 104 heeft 123 m² woonoppervlakte en 485 m³ inhoud. Het perceel is 133 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Pendrecht ligt de gemiddelde woningwaarde op €236.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Abbenbroekweg 104 en wat betekent dat?

Abbenbroekweg 104 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-07-14. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 35.72 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Abbenbroekweg 104?

Abbenbroekweg 104 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Pendrecht?

De wijk Pendrecht in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 12.770 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €236.000, 31% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Pendrecht?

Vanuit Abbenbroekweg 104 in Pendrecht bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 5.1 km, snelwegoprit op 2.5 km.