Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1933
- Woonoppervlakte
- 182 m²
- Perceeloppervlakte
- 2500 m²
Smitshoekseweg 213 is een woonhuis in Rotterdam, gebouwd in 1933. De woning heeft een woonoppervlakte van 182 m² en een perceel van 2500 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €632.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Smitshoekseweg 213
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
1.2 kmHuisarts
1.4 kmTreinstation
5.6 kmSnelweg oprit
2.2 kmKinderdagverblijf
1 kmMiddelbare school
1.7 kmApotheek
1.4 kmZiekenhuis
3.8 kmRestaurant
0.7 kmCafé
1.7 kmBibliotheek
1.9 kmBioscoop
6.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Charlois Zuidrand is €632.000. Dat komt neer op circa €3.473 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSmitshoekseweg 213 is een woonhuis van 182 m² in de wijk Charlois Zuidrand. De buurt telt 159 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 337 inwoners per km².
Smitshoekseweg 213 is een woonhuis in Charlois Zuidrand, gebouwd in 1933 (93 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Smitshoekseweg 213 heeft 182 m² woonoppervlakte. Het perceel is 2500 m². In Charlois Zuidrand ligt de gemiddelde woningwaarde op €632.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Charlois Zuidrand in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 665 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €632.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Smitshoekseweg 213 in Charlois Zuidrand bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 5.6 km, snelwegoprit op 2.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Smitshoekseweg 213: ziekenhuis op 3.8 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 1.7 km.
Recreatie nabij Charlois Zuidrand: restaurant (0.7 km), cafe (1.7 km).
Een woningrapport voor Smitshoekseweg 213 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Charlois Zuidrand. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1933, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.